Pevný internet od T-Mobile: větší pokrytí a vyšší rychlost s novou technologií

Operátor rozšiřuje pokrytí svého pevného internetu na minimálně 97 % domácností v ČR – ke stávajícímu připojení pomocí technologie xDSL totiž přidává i možnost připojení přes LTE. Díky vysokému pokrytí touto mobilní sítí nyní T-Mobile dokáže poskytovat rychlý pevný internet i v místech, kde to dříve nebylo možné (například kvůli pomalému, či chybějícímu xDSL), a navíc rychleji – nově s maximální rychlostí pro stahování 100 Mbit/s. Operátor nyní nabízí pevný internet ve třech variantách určených pro rezidentní zákazníky a živnostníky (viz tabulka).   (TZ)

Nabídka pevného internetu
Datový limit Maximální rychlost pro stahování/odesílání  (Mbit/s) Cena vč. DPH (Kč)
Pevný internet 20   neomezeně                    20/5  399*
Pevný internet 50                    50/15  499*
Pevný internet 100                    100/25 599


* U xDSL připojení platí jen pro zákazníky, kteří mají u T-Mobile hlasový tarif, či si jej pořizují (jinak o 150 Kč více)

T-Mobile zákazníkům, kteří projeví zájem o některou z variant, vždy vybere z obou možností připojení (xDSL/LTE) tu vhodnější z hlediska dostupnosti služby v jejich lokalitě. Pokud jsou dostupné obě technologie, padne volba na tu, která v daném místě poskytuje vyšší kvalitu připojení. Varianta Pevný internet 100 je dostupná pouze s technologií LTE.

Připojení pomocí LTE je vždy spojeno s pevnou instalací v místě a díky externí anténě dokáže zákazníkům zajistit velmi kvalitní a stabilní signál i na velkou vzdálenost. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců (a současně jejím dodržení) stojí odborná instalace včetně nastavení služby pouze 1 Kč.

Pevný internet od T-Mobile (ať už na LTE, nebo xDSL) umožňuje samozřejmě také provozování T-Mobile TV. S libovolným tarifem pevného internetu získá klient na svůj TV tarif zvýhodnění 100 Kč měsíčně (kromě tarifu Pevný internet Základ).

Dostupnost pevného internetu v konkrétní lokalitě lze ověřit natwww.t-mobile.cz/internet-na-doma.

O T-Mobile

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, vloni oslavila 20 let na českém trhu. S šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu.
T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti
a špičkové inovace v oblasti technologií. 

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce
a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů).