SteelSeries odhaluje novou sérii čelenek pro Arctis headsety

Chicago 22. 3. 2017 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, odhaluje novou sérii čelenek pro headsety Arctis. Ve spolupráci s umělci a designery nabízí kompletní linii originálně navržených motivů se sytými barvami a herně laděným designem, které mění Arctis v unikátní sluchátka. (TZ)

„Inspirovány uměním herních návrhářů a vášní pouličních umělců, reprezentují nové čelenky Arctis spojení krásy, kultury a hraní,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO. „Design headsetu se probouzí k životu s čelenkami. Spolupracujeme se světoznámými umělci a společně s našimi vlastními designery a inženýry tak můžeme přinést příslušenství, které přemění Arctis na jedinečný kousek vypadající lépe než jakýkoli jiný herní headset na trhu.“

Součástí Arctis kolekce jsou tak nyní unikátní návrhy od uznávaných umělců jako jsou Lauren Asta či ThankYouX. Lauren Asta rozdělila svůj čas mezi svůj domov San Francisko a Chicago, sídlo SteelSeries. Její velké a výrazné nástěnné malby jsou inspirovány těmito městy a její série čelenek reprezentuje lásku k herní komunitě. ThankYouX si své jméno udělal barevnými a ikonickými sprejovými malbami na ulicích Los Angeles. Série jeho čelenek je inspirována přímo headsetem Arctis.

Do nové série byly dále vybrány i motivy přímo od designerů SteelSeries, a to tři barevné návrhy „Glacier“, „Solar“ a „Winter Night“ a tři návrhy se vzory „Crushed snow“, „Crushed Dawn“ a „Crushed Dusk“.

Navíc herní komunita nyní dostává možnost vybrat další design z devíti variant od umělců „Design by Humans“ inspirovaných hraním a kulturou, ze které sami pochází, prostřednictvím webového hlasování na adrese https://steelseries.com/headbandvote.

Kompletní portfolio příslušenství k headsetu Arctis je ke zhlédnutí na adrese https://steelseries.com/gaming-accessories/arctis

Čelenky pro headsety Arctis jsou na trhu k dispozici prostřednictvím www.SteelSeries.com za 14,99 dolarů.

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.