ZM-K350M – Cenově dostupná, zvlněná, pracovní klávesnice ZALMAN s multimediálními klávesami

28- 03. 2017 – (Zalman Tech Co., Ltd.) – Klávesnice pro každodenní používání musí být především pohodlná, tichá, spolehlivá a plně funkční. V klávesnici ZM-K350M od značky ZALMAN se všechny požadavky s úspěchem sešly. (TZ)
Tato klávesnice je vybavena také osmi multimediálními klávesami, které urychlují cestu například k emailovému účtu, nebo umožňují přímé ovládání hlasitosti. Design klávesnice je maximálně ergonomický, klávesnice je „zvlněná“, spodní řada kláves je umístěna výše než klávesy ve středu klávesnice.  Na zadní straně klávesnice najde uživatel stavitelné zarážky, pro individualizaci výšky klávesnice nad pracovní plochou.

Klávesy se snadno stiskávají a šetří tak prsty a ruce uživatele při dlouhé práci. Mechanika kláves zajišťuje životnost 10 milionů stisků.

Technické údaje klávesnice ZM-K350M:

  • Typ: multimediální klávesnice
  • Počet kláves: 112 ea
  • Odolnost: až 10 milionů stisknutí
  • USB port
  • Rozměr: 481 x 182 x 32 mm
  • Délka kabelu:  1,45 m

Cena a dostupnost:

Klávesnice Zalman ZM-K350m je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen.  Doporučená koncová cena je 273 Kč včetně DPH.

—————————————————————

Společnost Zalman Tech Co., Ltd. Byla založena v roce 1999 a zavedla do světa počítačů koncept tiché výpočetní techniky “Noiseless Computing”. Bezhlučné chlazení počítačů bylo stále více vyžadováno a přispělo k rychlému růstu značky ZALMAN, která poskytovala trhu ultratichá chlazení stolních počítačů. Zalman si následně upevnil své postavení na trhu investicemi do výzkumu a vývoje, vysokou kvalitou výroby, globálním marketingem a kvalitní zákaznickou podporou.

Aktivity značky Zalman zasahují do inovativních řešení, jako jsou 2D/3D konverzní LED monitory, napájecí zdroje s chlazením, chlazení pro notebooky, sluchátka Surround Sound & Dual Stereo nebo herní rozhraní FPS GUN. To vše potvrzuje slib společnosti Zalman poskytovat “Cool Innovations“, inovace, které jsou opravdu cool.