Modrá a žlutá inspirace k jarnímu běhu

Jaro je obdobím, které nás táhne ven a sluneční paprsky nám dávají chuť do pohybu. Pro všechny, kteří se při sportu nechávají motivovat hudbou a potrpí si na dokonalý styl, jsou tu bezdrátová sportovní sluchátka Bose SoundSport Wireless. (TZ)

Praha, 29. března 2017 – Ke startu, připravit, teď! Nejen samotná chuť a odhodlání, ale i správná hudba nás žene při sportování vpřed. To vědí rekreační i profesionální sportovci, a proto vidíme tolik běžců se sluchátky. Aby motivační efekt naplnil svůj účel, musí být splněno několik podmínek. Sluchátka nesmí vypadávat z uší ani při intenzivním pohybu, musí skutečně hrát a ne „šumět“ a v případě bezdrátových verzí by měla vydržet minimálně tak dlouho, jak dokáže jejich majitel běžet. A nesmíme zapomenout, že dokonalý styl je pro mnoho z nás při sportu hned na druhém místě za výkonem… nebo dokonce na prvním?

Bezdrátová sportovní sluchátka Bose SoundSport Wireless patří mezi nejlepší a nejstylovější sportovní doplňky.  Jsou vodě a potu odolná a nevypadnou z uší ani při intenzivním sportovním zatížení. Přesto, že je do ucha téměř doslova zašroubujete, jsou tak pohodlná, že vám nebude nepříjemné, ani když je budete mít nasazena celý den, přičemž 6 hodin výdrže na jedno nabití bude stačit i maratonským běžcům.

Jejich hydrofobní membrány propustí zvuk, ale ani kapku vody či potu dovnitř k reproduktoru.  Můžete se zpotit, můžete běhat v dešti, sluchátka Bose vás v žádné situaci nezklamou. Pokud máte svoji hudbu uloženou v jiném přehrávači, než je telefon, oceníte možnost spárovat sluchátka se dvěma zařízeními současně.

Bose SoundSport jsou na výběr ve třech barvách – černé, modré „Aqua blue“ a žlutobílé kombinaci. Na našem trhu jsou k dostání za doporučenou koncovou cenu 4.890,-Kč, respektive 179,95 €. Součástí balení je ochranné transportní pouzdro.

O společnosti Bose:

Společnost Bose založil v roce 1964 profesor elektrotechniky na Massachusetts Institute of Technology, pan Amar G. Bose. Již první audiosystém Bose přinesl revoluční způsob řešení a revoluci v zážitku reprodukované hudby. Až do dnešní doby je společnost řízena jejími původními principy, kterými jsou investice do dlouhodobého výzkumu s cílem vývoje nových technologických řešení, které přinesou reálný přínos zákazníkům. Kromě audiotechniky vyvíjí a vyrábí Bose také zařízení pro několik dalších průmyslových odvětví. S produkty a patentovanými technologiemi Bose se setkáváme v domácnosti, autě, na cestách i na veřejných prostranstvích.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.