Cinema City na jaře opět sází na oblíbený filmový kvíz

Dlouhé zimní večery přímo vybízely k návštěvě kina nebo sledování filmů z pohodlí domova. Zima je ale pryč a nyní je na čase zúročit získané filmové znalosti! Společnost Cinema City zapojuje všechny do akce a po roce opět přichází s oblíbeným filmovým kvízem. V nové verzi aplikace hráči občas narazí na „staré dobré“ filmové klasiky, ale čekají je i záludné hádanky skrývající čerstvé filmové novinky. Chytlavá hra má navíc jedno velké plus, a to výhry! Nasbírané body za správně zodpovězené otázky si může hráč směnit přímo v e-shopu aplikace, a to například i za 2D vstupenky do kina.

Filmový kvíz od Cinema City je zábavná aplikace, ve které si hráči prověří zábavnou formou jejich filmové znalosti. Soutěž běží do 16. dubna 2017. Do kvízu se uživatelé dostanou přes webové stránky Cinema City, a to na adrese http://kviz.cinemacity.cz/. Princip aplikace sází na jednoduchý a oblíbený postup při rozluštění hádanky. Cílem hry je uhodnout filmy, filmové postavy nebo jména herců a hereček. Hádanka se objeví pomocí obrázku a hráč má na výběr písmena, ze kterých musí název složit.

„Filmový kvíz jsme se rozhodli obnovit i v tomto roce v reakci na stále stoupající počet jeho účastníků a jeho velkou oblíbenost mezi filmovými fanoušky. Velkou předností kvízu je, že je opravdu chytlavý, jakmile ho spustíte, máte prostě potřebu ho dokončit, a to vím z vlastní zkušenosti!“ Okomentoval návrat filmového kvízu marketingový ředitel Cinema City, pan Robert Švec.  Minulého kvízu se zúčastnilo celkem 176 485 soutěžících a všichni dohromady zodpověděli správně úctyhodných 1 523 887 otázek.  

Uživatelé sbírají body za správně zodpovězenou filmovou otázku, co otázka, to bod. Další cesta jak nahnat body k výhře je zadat číslo Cinema City klubové karty nebo pozvat do aplikace svoje kamarády. Získané body se pak mohou rovnou směnit v e-shopu za spoustu lákavých cen, mezi nimiž jsou například 2D vstupenky do kina, 1+1 vstupenka zdarma nebo velké menu za cenu středního. Po výměně soutěžních bodů obdrží uživatel v aplikaci svůj unikátní kód, který mu bude zaslán na email, který poskytl v rámci registrace do soutěže. Tento kód pak předloží u pokladny nebo baru s občerstvením kteréhokoli kina Cinema City. Výhry lze čerpat do 30. dubna 2017 do 23:59:59.