Nikon představuje produkty a upomínkové předměty vyrobené při příležitosti 100. výročí založení společnosti

Praha, ČR, 5. dubna 2017: Společnost Nikon s radostí představuje řadu produktů a upomínkových předmětů vydávaných při příležitosti 100. výročí založení společnosti, které oslaví 25. června 2017.

Společnost Nikon již od svého založení v roce 1917, kdy působila pod názvem Nippon Kogaku K.K., vždy vyráběla unikátní produkty, které posouvaly hranice možností v oblasti optických technologií a jemné mechaniky. Speciální edice, pro kterou je charakteristické použití loga 100. výročí a speciální povrchová úprava produktů, zahrnuje dvě digitální zrcadlovky – vlajkové lodě společnosti Nikon, sadu tří objektivů NIKKOR se světelností f/2,8 a rovněž edici tří dalekohledů.

V nabídce je také mimořádná sbírka upomínkových předmětů.

Navštivte stránku věnovanou výročí společnosti Nikon: http://www.nikon.com/100th/.

Speciální edice fotoaparátu Nikon D5

Digitální jednooká zrcadlovka D5 je vlajkovou lodí společnosti Nikon. Tato edice odkazuje na dědictví vlajkového modelu, povrch je vyveden v kovově šedé úpravě a na těle je vyražena značka, která připomíná zásluhy společnosti Nikon v oblasti průzkumu a studia vesmíru. Součástí edice je také podrobná výroční brožura.

Speciální edice fotoaparátu Nikon D500

Tato limitovaná edice fotoaparátu D500 s kovově šedým povrchem a logem připomínajícím 100. výročí představuje dokonalé spojení elegance s fotografickou dokonalostí. Výrobek je dodáván v exkluzivním kovovém pouzdře s logem a sériovým číslem. Součástí edice je také speciální krytka těla a kožený popruh s logem.

Speciální edice objektivu AF-S NIKKOR 70–200 mm f/2,8E FL ED VR

Součástí této pamětní edice objektivu AF-S NIKKOR 70–200 mm f/2,8E FL ED VR jsou jednotlivé skleněné prvky vnitřní mechaniky, které pomáhají vytvořit bližší představu o tom, jakým způsobem tento objektiv dosahuje charakteristické kresby. Dodává se v pouzdře spolu se stojánkem.

Sada tří objektivů NIKKOR se světelností f/2,8

Objektivy NIKKOR se staly synonymem pro optické technologie společnosti Nikon. Tato výroční sada obsahuje tři zoomové objektivy se světelností f/2,8, které značku NIKKOR reprezentují nejlépe – širokoúhlý AF-S NIKKOR 14–24 mm f/2,8G ED, standardní AF-S NIKKOR 24–70 mm f/2,8E ED VR a teleobjektiv AF-S NIKKOR 70–200 mm f/2,8E FL ED VR. Na všech třech objektivech je vyryto amětní sériové číslo.

Speciální edice dvou dalekohledů WX 7×50 IF a WX 10×50 IF

Oba modely zcela nových dalekohledů série WX jsou opatřeny unikátním sériovým číslem, které je gravírované na horní straně spojovacího kloubu a logem 100. výročí, které se nachází na základně spojovacího kloubu, k oběma dalekohledům se dodává navíc speciální kožený popruh WX připomínající 100. výročí. Tyto dalekohledy budou vydány v limitovaném počtu pouhých 100 kusů (pro oba typy dohromady).

Speciální edice dalekohledu 8×30 E II

Nikon připravil pamětní edici dalekohledu 8×30E II, jehož uživatelé si jej zamilovali pro jeho klasický design. Tato edice obsahuje pamětní logo a exkluzivní povrchovou úpravu v metalicky šedé. Součástí balení je také speciální poutko s pouzdrem.

Upomínkové předměty připomínající 100. výročí založení společnosti Nikon

Křišťálový Nikon Model I

Překrásná křišťálová reprodukce prvního 35mm fotoaparátu Nikon Model I z roku 1948, který vyrobila společnost Swarovski*, přední světový výrobce křišťálového skla.

Kolekce pamětních odznaků

V této kolekci odznaků do klopy je vyobrazena většina oblíbených a historických produktů a loga společnosti Nikon používaná v minulém století.

Miniatura fotoaparátu Nikon F

Věrná reprodukce historického fotoaparátu Nikon F, první vlajkové lodi společnosti Nikon a prvního fotoaparátu, který nastavil standard pro jednooké zrcadlovky na celém světě. Model je v měříku 1:2.

Luxusní popruh k fotoaparátu

Je vyrobený z kvalitní italské kůže, která se časem a užíváním zušlechťuje.

 

Další podrobnosti budou uvedeny v červnu.
Chcete-li se dozvědět více informací, navštivte naše webové stránky k příležitosti 100. výročí.

*Swarovski je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Swarovski AG.

Specifikace, konstrukce, název produktu a dodávané příslušenství se mohou v různých zemích a oblastech lišit. Specifikace a vybavení se mohou změnit bez předchozího oznámení či závazku ze strany výrobce.