Pál Milkovics a Vladimír Železný spouštějí novou zpravodajskou televizi Z24, dá hlas novinářům, politikům i obyčejným lidem

Praha 6. dubna 2017 – Nová zpravodajská televize Pála Milkovicse a Vladimíra Železného Z24 z dílny S&P Broadcasting poskytne hlas lidem, kteří dosud byli němí. Z24 podá zprávy tak, jak přicházejí. Jedním z hlavních východisek zakladatelů je myšlenka, že zprávy Z24 musí být objektivní a nikoli svázané politickou korektností. Televize bude vysílat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, s obsahem výhradně z vlastní produkce. Vedení společnosti nyní jedná o spolupráci s novináři a zajímavými tvářemi z konkurenčních televizí a médií.

z24.gif

Zakladatelské osobnosti, Pál Milkovics a Vladimír Železný, představují kanál, který umožní poskytnout prostor pro vyjádření názorů a postojů obyvatel České republiky. Zpravodajská televize Z24 bude přinášet zprávy z domova i ze zahraničí tak jak přicházejí, bez zkreslení způsobeném politickou korektností.

Televize Z24 bude dostupná na DVB-T, satelitu prostřednictvím partnerství se Skylinkem i zdarma na kabelu. Současně s televizí vzniká i nová webová platforma z24.cz se všemi pořady online.

„Chceme našim divákům nabídnout trochu odlišný pohled než ten, který přinášejí ostatní kanály. V Česku je navíc pouze jedna čistě zpravodajská stanice, což je ve srovnání s ostatními evropskými zeměmi rarita. Diváci zde budou mít nepřetržitý přístup k nezkresleným informacím a faktům a také syrovým názorům,” říká Vladimír Železný.

V současnosti Z24 hledá atraktivní a nové televizní novinářské tváře. „Způsob komunikace se mění neuvěřitelnou rychlostí. Této změně se pružně přizpůsobujeme, a proto jsme připravili nový kanál, který přinese nejnovější informace ve srozumitelné formě pro každého. Oproti ČT24 budou naše zprávy odvážnější a troufalejší. Navíc nás bude velmi zajímat okamžitá reakce na naše zprávy ze strany diváků a nebudeme se rozpakovat ji zveřejnit. Nabíráme nový tým Z24, který chceme postavit ze zkušených a originálních osobností, které se budou podílet na vytváření živého a provokativního vysílání. Rozumíme, že tyto talenty nečekají u dveří a jsme připraveni je jít lovit mezi nejlepšími. Zároveň je pro nás klíčový názor diváka, hlas lidu, který zajímavě doplní profesionální pohled novináře. Je se na co těšit,” uvádí Pál Milkovics, CEO S&P Broadcasting.

Denní vysílání TV Z24 bude rozděleno do šesti segmentů. Od 6:00 do 10:00 poběží Ranní show, která zrekapituluje zprávy z předchozího dne a nastartuje nová témata, diváci se mohou těšit také na rozhovory s hosty a reportáže z terénu. Od 10:00 do 14:00 následuje Denní show, kdy každá hodina bude věnována jednomu tématu. Odpolední show od 14:00 do 18:00 nabídne diskuzní prostor, kde budou diváci konfrontovat politiky. Hlavní vysílací čas začne od 18:00 a bude trvat do 23:00. Hodinu před půlnocí bude TV Z24 vysílat pořad „Zavolej svému politikovi”, kde bude politik sám čelit názorům diváků bez pomoci moderátora.

O společnosti S&P Broadcasting a. s.

S&P Broadcasting je mezinárodní televizní a mediální společnost, která mimo Z24 řídí TV Mňam, TV Mňau, a chystané kanály Kutil TV, Mudr TV, Trhák TV. CEO společnosti je Pál Milkovics, který má dlouholeté zkušenosti s televizní produkcí, především ze zahraničí. Generální ředitelkou je Naďa Fidrmucová. Více na webu spbroadcasting.com.