World of Tanks nabízejí ve spojení s vývojáři Bongfish nový herní mód

April 10, 2017 — Wargaming dnes ohlásil zbrusu nové partnerství s rakouskými developery Bongfish, kteří byli přizváni, aby se po více než desetileté spolupráci s renomovanými vydavateli podíleli na zbrusu novém herním módu pro World of Tanks. Ten dostal název Frontline a přináší opravdu celou řadu novinek. Od dnešního dne tak mohou hráči výsledky tohoto spojení vyzkoušet na novém World of Tanks serveru nazvaném Sandbox.

Co můžete od módu Frontline očekávat? Epické souboje 30v30 na bitevní ploše o rozloze 9 km2, kde jeden tým útočí a druhý se snaží hájit svoje území. V průběhu několika kol lítý souboj proniká až za obranné linie, dokud není vyhlášen vítěz.

„Již nějakou dobu se nás hráči ptají na větší mapy, početnější týmy a nový bojový systém,“ vysvětluje ředitel vývoje World of Tanks, Miloš Jeřábek. „My jsme nabídli vývojářský přístup, v němž jsme se spojili s vývojáři z Bongfish a vytvořili jsme zcela nový mód, zatímco in-house tým World of Tanks pracoval na klíčových mechanikách hry. Bongfish mají spoustu znalostí, aby se vše pod naším vedením stalo skutečností. Mezi námi funguje opravdová chemie a těšíme se, co naše spolupráce přinese hráčům.“

„Na módu Frontline jsme nějakou dobu pracovali a nyní jsme opravdu nadšeni, že jej můžeme ukázat celému světu,“ říká zakladatel studia Bongfish a CEO Michael Putz. „ Jsme nadšeni z autentické hratelnosti a opravdu otevřeného prostoru, tak jako vývojáři World of Tanks. Při práci s nimi jsme mohli spojit tuto vášeň v něco, co si užijí opravdu všichni tankisté.“

Sandbox se stal nedílnou součástí při zlepšování hry, jakož i místem pro komunikaci mezi hráči. Frontline tak otestuje již potřetí vody Sandboxu, abyste zjistili, že World of Tanks pokračuje ve své cestě od úspěchu k úspěchu.

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný tvůrce a vydavatel online her. Je jedním z lídrů na trhu free-to-play MMO. Společnost byla založena jako soukromá společnost v roce 1998 a k dnešnímu dni vydala více než 15 herních titulů. V současné době se Wargaming zaměřuje na tvorbu válečných týmových MMO her věnovaných válčení první poloviny 20. století zahrnující obrněné World of Tanks, vzdušné souboje World of Warplanes a námořní World of Warships. Tyto tři propletené tituly spolu tvoří společný herní svět integrovaný v rámci portálu www.wargaming.net.

Společnost dále uvedla  World of Tanks na Xbox a World of Tanks Blitz na mobil a tablet. V roce 2014 resp. 2015 představil World of Tanks na Xbox epické bitvy tank proti tanku i konzolovým hráčům a nabídl první multiplatformní herní zážitek pro Xbox 360 a Xbox One. V roce 2016 vydal Wargaming World of Tanks pro PlayStation®4 a pokračuje tak v dobývání světa konzolí.

http://www.wargaming.com

O společnosti Bongfish

Vývojářská společnost Bongfish vznikla v rakouském Grazu s jednoduchým cílem – přinášet neuvěřiteln hry, které kombinují nejmodernější technologie s hlubokou hratelností. Ve vývoji her přinášíme high-tech přístup a víc než deset let zkušeností s prací s některými z nejlepších herních vydavatelů na konzole, mobily a PC platformu. Rovnováha mezi inovací a realizací je to, co žene náš tým každý den dodávat neuvěřitelné výsledky našim partnerům a zákazníkům na celém světě.