Praha poprvé hostí prestižní zámkařský veletrh ELF 2017, ASSA ABLOY je hlavním partnerem

(Praha, 12. 4. 2017) – Praha bude poprvé v historii hostit prestižní evropský veletrh výrobců zabezpečovacích zařízení ELF 2017. Platinovým sponzorem se stal leader v oboru – společnost ASSA ABLOY, která v Čechách vlastní a vyrábí i tradiční českou značku FAB. Veletrh, jehož se zúčastní na 35 vystavovatelů, se uskuteční od 19. do 21. května v pražském hotelu Diplomat.

„Jedná se o naprosto výjimečnou akci mezinárodního formátu, navíc poprvé pořádanou u nás, proto je logické, že ASSA ABLOY, coby vlastník ´českého zámkařského rodinného stříbra´ – značky FAB, ji podpoří i finančně,“ říká Martin Šedivý, ředitel ASSA ABLOY Czech & Slovakia. ASSA ABLOY na veletrhu představí svá unikátní řešení nejenom pro zabezpečení domácností, ale také vysoce sofistikované systémy kontroly vstupu určené například pro kancelářské budovy, zdravotnická zařízení, hotely nebo výrobní podniky. „Pozornost si určitě zaslouží zámek FAB ENTR, technologická novinka, jež umožňuje otevřít dveře i pouhým otiskem prstu, dále elektronické systémy FAB CLIQ a SMARTAir či moderní klíčové kabinety TRAKA 21.“

Na veletrhu se budou prezentovat i další značky světových i lokálních výrobců: Dormakaba, Abus, Keyline, EVVA, Tokoz ad. Veletrh ELF 2017 pořádá Cech mechanických zámkových systémů ČR a vstup na něj je zdarma.

Více informací: www.elf2017.com, www.assaabloy.cz

Společnost ASSA ABLOY Czech & Slovakia, s. r. o., je součástí skupiny ASSA ABLOY, předního světového výrobce a dodavatele komplexního řešení uzamykacích dveřních systémů. Vznikla 1. září 2008 spojením dvou vedoucích společností na českém trhu – FAB, s. r. o., a Abloy Czech, spol. s r. o. Nabízí komplexní dveřní vybavení značek FAB, ABLOY, Yale, effeff a VingCard Elsafe pro domácnosti, firmy, hotely, multifunkční centra atd.