Tým Busymana posílí David Zábrž

Jak roste startupová scéna v Čechách, tak se rozrůstá i tým internetové platformy Busyman, který je důležitou spojkou mezi investory a startupisty. Na manažerské řízení a rozvoj klíčových projektů se zaměří David Zábrž, který má na kontě úspěšný start-up MůjZnámý.cz.

„David se stane CEO našich projektů FairPlayAuto.cz a Rosario.cz. Zároveň se bude podílet na rozvoji systému projektového managementu u Busymana, pomůže nám vybírat ty nejlepší nápady do portfolia a poskytne jejich tvůrcům potřebnou asistenci a kontrolu. David má bohaté zkušenosti a my věříme, že má začínajícím podnikatelům co nabídnout,“ komentuje Zábržův nástup zakladatel Busymana Filip Major.

Rosario.cz momentálně procházejí velkým upgradem a brzy se na světlo světa podívá verze 2.0, s čímž pomůže právě David Zábrž. Spuštění je plánováno v první polovině roku 2017.

FairPlayAuto.cz, další projekt, o který se David stará, zprostředkovává přímý prodej aut a má našlápnuto k další expanzi na trhu zprostředkování prodeje ojetin mezi lidmi bez autobazarů.

„Platforma Busyman je mi sympatická svým přístupem, kdy pomáhá realizovat nápady ‚z ulice‘ a kromě zprostředkování investic poskytuje startupistům i cenné rady do začátku. Jsem rád, že budu moci být jak u rozvoje stávajících projektů, tak u zrodu těch nových.,“ komentuje svůj příchod do Busymana David Zábrž.

O platformě Busyman

Busyman.cz založil v roce 2010 Filip Major za účelem efektivního spojení nositelů inovativních projektů s privátními investory. V únoru 2011 se projekt začlenil do nově vzniklé společnosti Genesis Invest s. r. o. a v listopadu se stal partnerem portálu Jan Brody. Dnes je Busyman.cz integrální databáze soukromých investorů a inovativních projektů. Svou činností spojuje perspektivní podnikatelské plány s investory a investicemi. Za dobu své existence již pomohl k realizaci desítkám inovativních projektů a investoři jeho prostřednictvím proinvestovali 150 milionů korun.

O Davidu Zábržovi

David Zábrž, absolvent Univerzity Jana Amose Komenského v Praze, obor Řízení lidských zdrojů, déle než 2 roky pracoval jako Project Manager v obchodní sekci v distribuční společnosti CZ PRESS, spol. s r. o. Poté rok pokračoval jako Account Manager ve společnosti Global Blue, kde se rozhodl pro založení vlastního businessu MůjZnámý.cz zprostředkovávající seriózní doprovody na společenské akce. Nyní posílil tým startupového akcelerátoru Busyman, kde bude mít na starosti manažerské řízení a rozvoj klíčových projektů.