Změňte svůj hlas při telefonování: SpyShop24.cz uvádí na český trh modulátor hlasu iStranger

25. 4. 2017 – Modulátor hlasu iStranger je kompatibilní s většinou současných mobilních telefonů.  Jeho použití je snadné a nabízí dva režimy změny hlasu, které znemožní druhé straně identifikaci a zajistí potřebnou anonymitu.

Modulátor se připojuje k mobilnímu telefonu přes výstup pro sluchátka (3,5mm jack). Použití je pak obdobné jako u handsfree sady. Dva režimy modulace hlasu, low a high, lze volit před začátkem hovoru ale i v jeho průběhu.  Modulátor je napájen baterií s vysokým výkonem, která umožňuje hovor se změněným hlasem po dobu až šesti hodin. Po ukončení hovoru se modulátor automaticky vypne a šetří baterii.  

„Modulátor hlasu iStranger se snadno ovládá a lze jej použít u naprosté většiny současných mobilních telefonů bez ohledu na operační systém,“ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává:  „Funguje naprosto spolehlivě a zajistí v případě potřeby anonymitu volajícího. Na našich webových stránkách spyshop24.cz může zájemce najít i zvukové ukázky, jak tento modulátor mění hlas.“

Cena a dostupnost:

Modulátor hlasu iStranger od společnosti Digiscan Labs je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 9032 Kč včetně DPH.

Firma SpyShop24  působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se SpyShop24  těší důvěře stále větší skupiny zákazníků.