Czech VR Fest 24. – 25. května 2017

Ve dnech 24. a 25. května 2017 v Jatkách78 v Praze-Holešovicích proběhne festival s konferencí věnovanou virtuální a rozšířené realitě Czech VR Fest. V rámci odborné části programu Czech VR Festu se uskuteční konference pro manažery a inovátory. Pro širokou veřejnost pořádáme jako součást festivalu výstavu, na níž si zájemci budou moci vlastními smysly vyzkoušet veškerý hardware i software související s virtuální realitou.

Virtuální a rozšířenou realitu (VR/AR) představíme nejen jako nástroj budoucnosti, ale především jako nástroj, který výrazně zasahuje už do naší přítomnosti. To ukazuje i zájem, který náš festival již nyní vzbuzuje – v předprodeji se ohlásilo již pět tisíc účastníků, a to jak z okruhu odborné, tak i laické veřejnosti.

Na konferenci festivalu Czech VR Fest se představí zástupci firem a odborníci z celého světa, například Veronika McGregorová z NASAMasaru Ohnogi z šanghajské společnosti Gumi Inc., největší autorita komunity VR/ARv USA Ryan Bell, který je zakladatelem VRScoutu a má za sebou také projekt pro prezidenta Baracka Obamu. Zúčastní se rovněž zástupci Microsoftu,Škody Auto a dalších významných společností. Dosud svou účast potvrdilo přes padesát odborníků a investorů (viz https://czechvrfest.com/speakers). Jména přednášejících a program konference postupně doplňujeme.

Důležitou součástí Czech VR Festu bude VIP párty pro partnery, přednášející, vystavovatele a návštěvníky konference, na níž budou mít příležitost navazovat kontakty mezi sebou, tedy mezi komunitami vývojářů, představitelů komerčního sektoru, investorů a zástupců státních institucí. 

Důležité odkazy