Notebooky ThinkPad L470 a L570 jsou stvořeny pro podnikání

Praha, 28. dubna 2017 – Společnost Lenovo uvádí dvě novinky z řady univerzálních firemních notebooků. Nové modely ThinkPad L470 a L570 poskytují vynikající výkon, který jde ruku v ruce s podnikovým zabezpečením a legendární spolehlivostí značky ThinkPad. Zároveň představují cenově dostupná zařízení, která uživatelům zajistí produktivitu po celý den. Ať už jde o práci nebo zábavu, notebooky ThinkPad L470 i L570 pojedou vždy na plné obrátky.

Sedmá generace procesorů Intel Core i7 v kombinaci s operační pamětí až 32 GB DDR4 a operačním systémem Windows 10 Pro vytváří z obou notebooků výkonná zařízení pro profesionály. Technologie Intel Optane umožňuje využít celý potenciál procesorů, odstraňuje nedostatky a současně disponuje rychlou ukládací pamětí. ThinkPad L570 je navíc dostupný s verzí operačního systému Windows 10 Pro Signature Edition, která eliminuje zkušební verze a nechtěné aplikace pro ještě větší produktivitu při práci.

S novými notebooky ThinkPad řady L můžete pracovat po celý den, a to nejen doma nebo v kanceláři, ale i kdekoliv na cestách. Oba modely vám poskytnou takovou výdrž na baterii, jakou budete potřebovat. ThinkPad L570 s vámi na jedno nabití udrží krok až 11 hodin, zatímco jeho menší bratr ThinkPad L470 zvládne až 12 hodin bez dobíjení.

Výhodou čtrnáctipalcového notebooku ThinkPad L470 je také jeho nízká hmotnost. Váží pouze 1,92 kg a pyšní se maximální odolností, která je ideální pro každodenní používání i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách. Stejně jako další notebooky z legendární rodiny ThinkPad prošel i tento model armádními testy MIL-Spec a na svém kontě má celkově více než 200 kontrol kvality.

Oba notebooky nabízí také široké možnosti konektivity a podporu technologie LTE-A (4G), se kterou se snadno připojíte k internetu i na místech, kam běžná WiFi nedosáhne. Nespornou výhodou je také výjimečný grafický výkon obou notebooků. S volitelnou dedikovanou grafickou kartou bez problémů spustíte i nejnáročnější aplikace rychle a plynule. Spolehnout se můžete i na dedikovaný procesor, který vylepší vlastnosti vaší grafické karty bez zbytečného zatěžování systému.

Notebooky ThinkPad L470 a L570 jsou dostupné za cenu od 27 190 Kč, respektive od 31 590 Kč včetně DPH.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Nabídku serverů společnosti Lenovo přinášejí stránky www.thinkserver.cz.

Lenovo, společnost s obratem 45 miliard USD, je lídr v poskytování inovativních spotřebitelských, komerčních a podnikových technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.