White And Black PR rozšiřuje portfolio svých klientů o F&F

Praha, 3. května 2017 – Agentura White And Black PR oznámila, že s účinností od 1. května 2017 rozšiřuje seznam svých stávajících klientů o módní značku F&F, které bude poskytovat služby v oblasti public relations.    

Pro značku F&F bude v České republice zajišťovat kompletní servis PR, jenž zahrnuje zejména komunikaci s médii, influencery, prezentaci sezónních novinek, organizaci akcí pro média a další aktivity spojené s podporou značky na tuzemském trhu.

Cílem vzájemné spolupráce obou společností je upevnění pozice F&F jako samostatné módní značky a podpora této značky u stávajících i nových zákazníků, včetně těch, kteří nakupují jiný sortiment v obchodním řetězci Tesco.  

Tomáš Novotný, managing partner v agentuře White And Black PR, k nově získanému klientovi uvedl: „Velmi nás těší, že si značka F&F vybrala pro zastupování v oblasti PR právě naši agenturu. Věřím, že naše dlouholeté blízké vztahy s módními novináři a influencery budou pro spolupráci s F&F velkým přínosem.“

White And Black PR patří mezi přední české PR agentury specializující se na segment lifestyle a fashion. Mezi její klienty patří známé módní značky, jako jsou Deichmann, Cellbes, Esprit a další.