Ocenění Firma pro zdraví putuje společnosti DPD

DPD v minulém týdnu slavnostně převzala prestižní ocenění Firma pro zdraví. Tím jsou každoročně ohodnoceny firmy, které svým zaměstnancům poskytují nadstandardní péči. Společnost se dlouhodobě podílí na projektech zaměřených na zlepšení zdraví svých zaměstnanců a motivuje je k zodpovědnosti k sobě samým. Firma pro zdraví je po Czech Business SuperBrands a Top Odpovědná firma již třetí ocenění, které společnost DPD získala v uplynulých měsících.

V roce 2017 DPD své aktivity směřuje k prevenci nádorových onemocnění a cukrovky s důrazem na zdravé stravování. K tomu patří také nová výstava mamografických snímků s příběhy Prso 9x jinak, kterou zahájil Ondřej Vaňha, výkonný ředitel DPD, spolu s Yvonou Hartlovou, manažerkou projektu Firma pro zdraví, na vernisáži v úterý 9. května. Výstava probíhá v rámci Českého dne proti rakovině a bude dostupná i elektronické podobě, aby si ji mohl prohlédnout každý, kdo má zájem.
 
Jako další aktivity v rámci projektu společnost naplánovala rozhovory se známými osobnostmi, mezi nimi je např. přední český onkolog M. Žaloudík, který popovídá o tom, jak připravit naši kůži na léto.