Spolehlivý výkon a dostupnost: Monitory Philips řady S a V

Praha, 18. květen, 2017 – Společnost MMD rozšiřuje své monitorové řady S7 a V7.
Ty přinášejí skvělé obrazové podání firmám a domácím uživatelům, kteří hledají monitory, jež zaručí lepší pracovní výkon i zábavu. Řada V7 nabízí všechny základní funkce pro větší produktivitu, zatímco řada S7 oplývá i několika prémiovými vlastnostmi.  První se pyšní třemi modely s úhlopříčkou 21,5” a třemi modely velikosti 23,8”. Druhá nabízí ještě širší výběr s dvěma modely s úhlopříčkou 21,5”, čtyři s 23,8” a čtyři monitory s 27”. Obě řady jsou navíc vybaveny technologiemi, které jsou šetrné k lidskému zraku.

Kvalita, výkon a trvanlivost

Monitory řady S7 a V7 kromě snadného ovládání přinášejí ten správný mix výkonu, základních funkcí a cenové dostupnosti. Usnadňují a zefektivňují práci a šetří rozpočet domácím uživatelům stejně jako organizacím z veřejného i soukromého sektoru od call center po školy a knihovny nebo veřejné a soukromé kanceláře.  

Pyšní se inovacemi, které by se daly nalézt i u modelů vyšší třídy. Monitory S7 zaujmou už na první pohled hlavně tenčím rámem a stojanem, jež podtrhují čistý, minimalistický vzhled, a ještě nezaberou tolik místa na stole. Nejnovější modely obou řad jsou ze tří stran bezrámečkové a působí tak uhlazeným, elegantním dojmem. Navíc se hodí i pro aplikace, kdy je potřeba mít vedle sebe dva monitory: mezera mezi nimi je zanedbatelná, čímž vzniká dojem jedné velké obrazovky. Panely obou řad nabízejí díky Full HD rozlišení a širokým pozorovacím úhlům jasné a ostré zobrazení, dokonce i když se na obrazovku díváte z boku. Pro maximální komfort je možné si monitor upravit: řada S7 umožňuje náklon, otočení nebo výškovou úpravu přesně podle individuální potřeby.  Monitory řady V je možné naklonit.

Uživatelské funkce pro větší efektivitu a více pohodlí

Produkty řady S7 a V7 jsou uzpůsobeny pro intenzivní používání a disponují těmi správnými funkcemi, díky nimž jsou uživatelé produktivní tak dlouho, jak potřebují. „Tyto monitory mají řadu výjimečných funkcí, což ještě více zefektivňuje dlouhý čas trávený před obrazovkou,” říká František Koutník, country manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti MMD.

Všechny monitory řady S7 nyní nabízejí jako standard inovativní technologii SoftBlue LED. Výzkum ukázal, že vlnění modrého světla vysílané LED monitory může mít
v průběhu času vliv na lidský zrak. Tomu zabraňuje technologie SoftBlue, vestavěná do hardwaru. Ta toto škodlivé vlnění redukuje, aniž by to mělo vliv na barvu nebo obraz. Monitory řady V7 se mohou pochlubit podobnou technologií – módem LowBlue light,
což je softwarové řešení, eliminující nezdravé modré světlo.  

Další funkce zaměřené na pohodlí uživatelů jsou u S7 a V7 EasyRead, který vytváří dojem reálného čtení papírových dokumentů, a SmartContrast, jenž automaticky přizpůsobuje barvy a intenzitu podsvícení tomu, co je právě zobrazováno (optimální nastavení pro tabulky se například velmi liší od nastavení pro sledování videa).

S ohledem na potřeby firemních uživatelů jsou monitory řady S7 vybaveny dalšími funkcemi. Vestavěné reproduktory zajišťují multimediální zážitky se skvělým zvukem například při videokonferencích, zatímco technologie Flicker-free redukuje jas a snižuje blikání pro větší pohodlí při sledování.   

###

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je ABC Data, AT Computers, eD‘ system Czech a SWS. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD‘ system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p-com.