T-Mobile spustí 11. června EU Roaming bez příplatků

  • Zákazníci budou v EU využívat své mobilní služby stejně jako v ČR
  • Automaticky pro všechny zákazníky bez alternativní roamingové nabídky
  • EU Roaming bez příplatků je již od 2. dubna součástí nových tarifů

V neděli 11. června 2017 zavede T-Mobile pro své zákazníky z řad domácností a živnostníků EU Roaming bez příplatků. V jeho rámci bude možné využívat mobilní služby, tedy volání, SMS, MMS a data, v zemích EU za stejných podmínek jako v ČR. T-Mobile plně respektuje platnou legislativu a roaming bez příplatků se proto týká i datových balíčků nebo dat dokoupených v průběhu zúčtovacího období. Firemním zákazníkům s Rámcovou smlouvou či Smlouvou významného zákazníka začne operátor roaming za cenu domácího volání zavádět od 12. června.

 

EU roaming bez příplatků již T-Mobile svým klientům nabídl jako první operátor v ČR v rámci svých tarifů nové generace Mobil, které uvedl 2. dubna 2017, a nových tarifů pro podnikatele spuštěných o den později.

Nové roamingové zvýhodnění se vztahuje i na předplacené karty, Twist zákazníci tedy budou moci v EU rovněž využívat své mobilní služby za stejných podmínek jako v tuzemsku. I nadále ale platí pravidlo, že v roamingu lze uplatňovat jen volné jednotky do všech sítí, volné jednotky do domácí sítě se tedy v roamingu neuplatní.

T-Mobile pro lepší informovanost svých zákazníků spustil také webové stránky o EU Roamingu obsahující mimo jiné časté dotazy. Stránka je k dispozici na adrese www.t-mobile.cz/roaming-EU pro rezidentní zákazníky, firemní klienti najdou informace na www.t-mobile.cz/EU-regulace.

O T-Mobile

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, vloni oslavila 20 let na českém trhu. S šesti miliony mobilních zákazníků je jedničkou na českém mobilním trhu.
T-Mobile je ale především integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení nejen pro firmy. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti
a špičkové inovace v oblasti technologií. 

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce
a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů).