Časopis Kreativ vydal knihu Luxus přítomného okamžiku

Praha, 29. června 2017 – Vydavatelství VLTAVA LABE MEDIA navazuje na úspěchy svého dvouměsíčníku Kreativ, jeho výpravné a žádané speciály a nově vydává knihu edice Kreativ Luxus přítomného okamžiku. Unikátně zpracovanou publikaci za 250 korun je možné zakoupit v knihkupectvích nebo objednat na web stránce http://www.mojepredplatne.cz.

„Kniha své čtenáře naučí, jak si užít každou minutu a získat tak víc času, lepší náladu, klidnou mysl i šťastnější rodinu. Nabízíme kromě článků také desítky testů, rad a cvičení, vybízíme své čtenáře, aby do ní psali, lepili a aktivně pracovali,“ uvedla Zuzana Šikýřová, šéfredaktorka časopisu Kreativ.

Kniha čtenáře naučí, jak si užít každý den a díky úplným maličkostem zažít nečekaný pocit štěstí. Jednotlivé kapitoly pomůžou srovnat v hlavě myšlenky a dostatečně se ocenit. Součástí knihy, stejně jako časopisu, jsou kreativní dárky, např. samolepky, kartičky pro chvilky štěstí, záložka do knihy a samozřejmě spousta neotřelých tipů.

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je druhé největší české vydavatelství s tržním podílem 17 % trhu. Je součástí investiční skupiny Penta Investments, do které patří i největší slovenské vydavatelství News & Media Holding. VLTAVA LABE MEDIA vydává Deník, nejčtenější zpravodajský deník v České republice a lifestylové tituly Glanc, Story, Gurmet, Kondice, National Geographic, dvouměsíčník Kreativ Praktická žena, tradiční tituly Týdeník Květy, Vlasta, Překvapení a měsíčník Dům a zahrada. VLTAVA LABE MEDIA vydává největší počet televizních časopisů TV magazín, TV star, TV mini, TV expres a Křížovkář TV magazín. Součástí portfolia jsou onlinové tituly http://www.denik.cz, http://www.dotyk.cz, http://www.kafe.cz, http://www.cars.cz a http://www.automix.cz.