Výrobce ERP systémů J.K.R. mění jméno na Byznys software

Příbramská společnost J.K.R., která patří mezi největší české dodavatele podnikových informačních systémů, sjednocuje název firmy se svým produktem Byznys ERP. Pod novým jménem Byznys software chystá v rámci skupiny Solitea další rozvoj.

„Přejmenování je pro nás krokem k jednodušší a srozumitelnější komunikaci navenek. Jednoznačně jím vyjadřujeme spojitost mezi firmou a klíčovým produktem, a lépe odráží i to, jak nás vnímají zákazníci,“ zdůvodnil změnu jednatel společnosti, Martin Kudrna.

Přejmenování se dotkne pouze názvu firmy a platí k 1. 7. 2017. Kontaktní a platební údaje, smlouvy, produkty i služby zůstávají beze změn.

Byznys software čeká pod křídly holdingu Solitea další rozvoj. Nadále posilujeme obchod, zkvalitňujeme procesy a už pod novým jménem o nás bude více slyšet i v marketingu. Přejmenování je jen jednou z aktivit viditelných navenek,“ dodává Kudrna.

O společnosti Byznys software s.r.o.

Byznys software (dříve J.K.R.) je součástí holdingu Solitea od prosince 2015. S obratem přes 94 milionů korun patří mezi největší dodavatele podnikových informačních systémů na českém trhu. ERP systémy Byznys mají v České republice a na Slovensku více než 1 100 aktivních instalací, zejména ve středních a větších organizacích, které se věnují obchodu, výrobě, službám, dopravě, stavebnictví či účetnictví. Mezi zákazníky patří například Central Group, Jednota České Budějovice, Marimex CZ, Nohel Garden, Poldi, Ravak, Ryor, Sapho a Vltava-Labe-Media. Více na www.byznys.eu.

O holdingu Solitea, a.s.

Solitea, a.s. je ICT holding zastřešující 7 společností, které v 7 zemích zaměstnávají více než 600 zaměstnanců a obsluhují přes 235 000 zákazníků. Konsolidované výnosy holdingu přesahují 900 milionů korun. V posledních 3 letech uskutečnila Solitea řadu významých akvizic v České i Slovenské republice (Aquasoft, Altus Software, Cígler Software, Byznys software, Vema),  v Rakousku (JET ERP) a Slovinsku (S.A.O.P.) Dlouhodobě tak posiluje svou pozici významného evropského dodavatele ICT služeb. Více na www.solitea.cz.