Samsung představuje skutečný tyčový vysavač Power Stick

Praha, 24. července 2017 – Samsung přichází na český trh s novinkou – bezsáčkovým tyčovým vysavačem Power Stick série VS6000KL, s níž dovedl vysávání k jednoduché dokonalosti. Samsung Power Stick série VS6000KL je k dispozici ve dvou barevných variantách – bílé (VS60K6050KW) a modré (VS60K6030KB).

Futuristický design

Subtilní tělo působí již na první pohled futuristicky a ukrývá hned několik technologií, jež usnadňují manipulaci s ním, samotné vysávání ale i jeho čištění. Jeho podoba je navržena tak, abyste jej mohli postavit na libovolné místo. Pokud si chcete od vysávání na chvíli odpočinout, stačí jej prostě vypnout – vůbec se nemusíte trápit s tím, kam a jak jej odložíte. Power Stick je tak skladný, že zůstane stát na místě tam, kde jste s vysáváním přestali. Uvítáte to například v okamžiku, kdy někdo nečekaně zazvoní u dveří.

Nezná omezení

Rafinovaná konstrukce vysavače umožňuje rychlé zatočení kolem rohů a překážek tvořených částmi nábytku. 180stupňová konstrukce těla umožní obratné manévrování i pod postelemi, větší kolečka pak stabilnější a plynulejší pohyb. Tyčový vysavač Power Stick je uzpůsoben k tomu, aby si poradil s odlišnými prostředími. Byl navržen jako dvě zařízení v jednom těle – hodí se do místností s velkými podlahami, a přitom ho během chvilky můžete proměnit v praktický ruční vysavač k čištění menších ploch, čalounění nebo nábytku.

Samsung Power Stick je dodáván se specializovaným příslušenstvím, zabudovaným přímo v rukojeti. Kdykoli můžete zvolit nejvhodnější nástavec – štěrbinový nebo na prach –, aniž byste je museli hledat. Se speciálním nástavcem Long-reach Tool, dodávaným jako volitelné příslušenství, dosáhnete i na ta nejhůře přístupná místa. Stačí vyměnit nástavec a dostanete se do nejmenších rohů. A bez prodlužování dosáhnete i na vysoké stropy.

Extrémní výkon, jednoduché čištění

Samsung Power Stick přináší extrémní sací výkon, který je pro vysávání klíčový a zajistí dokonale čistou domácnost. Je až třikrát účinnější než konvenční modely vysavačů. Konstantní sací výkon přímo na turbomotorovém kartáči je 10 nebo 30 wattů. Ovladač výkonu se nachází přímo na těle, kde ho máte doslova pod palcem. Výkonná, 21,6voltová výměnná lithiová baterie poskytuje dlouhotrvající výkon až přes 30 minut, podle zvoleného výkonu. Za tuto dobu zvládnete s přehledem vysát celý byt bez starosti, jestli vám baterie vystačí. Stav baterie vám průběžně bude oznamovat LED kontrolka na jejím těle. Bez problému si poradí s prachem, nečistotami i s vlasy.

Stejně jako s vysáváním si poradíte i s jeho čištěním. Filtrace Cyclone Force poskytuje konstantní sací výkon a dokonale odstředí nečistoty na okraj nádoby. Pomocí technologie EZClean pak jednoduše odstraníte jakýkoli prach a nečistoty včetně dlouhých zamotaných vlasů. K vyprázdnění nádoby EZClean Dustbin stačí stlačit páku a obsah nádoby se jednoduše vyprázdní. Vyčištění celého vysavače včetně turbokartáče tak zabere pouhých pár sekund.

Vysavače Samsung Power Stick jsou v prodeji za 7 290 Kč.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.