Šest produktů Kyocera získalo ocenění „2017 Summer Pick“

Společnost Kyocera oznámila, že šest jejích produktů získalo ocenění jednoho z předních světových poskytovatelů testovacích služeb tiskových zařízení Buyers Lab Pick.

Modely Kyocera TASKalfa 2552ci, 4052ci, 5052ci, 7052ci a 8052ci a ECOSYS P3055dn byly BLI (Buyers Lab) označeny za vynikající díky výsledkům testů jak v oblasti hardwaru, tak softwaru a získaly ocenění „Summer Pick 2017“ v příslušných kategoriích.

„Stroje, které získaly Kyocera Summer 2017 Pick, prokázaly svou vysokou spolehlivost,“ řekl George Mikolay, zástupce ředitele Buyers Lab. „Kromě toho mají tato zařízení velké množství funkcí, velmi jednoduché ovládání a bezproblémovou integraci s podnikovým softwarem a aplikacemi, což zvyšuje jejich hodnotu.“

Takahiro Sato, prezident společnosti Kyocera Document Solutions Europe B.V., řekl: „Jsme nesmírně hrdí na to, že naše výrobky jsou takovým prestižním a nestranným průmyslovým subjektem považovány za nejlepší. Pečlivě pracujeme na tom, aby naše zařízení dosahovala nejlepší výkon a přinášela přidanou hodnotu. Toto ocenění patří všem talentovaným zaměstnancům Kyocery, kteří plní sliby dané našim zákazníkům“.

BLI je světově proslulá zkušební instituce, která provádí nestranné testování v oboru zobrazování dokumentů.

Seznam produktů Kyocera, které získaly 2017 Summer Pick:

  • TASKalfa 2552ci – Vynikající barevná multifunkční tiskárna 25 ppm
  • TASKalfa 4052ci – Vynikající barevná multifunkční tiskárna 40 ppm
  • TASKalfa 5052ci – Vynikající barevné multifunkční zařízení 50 ppm
  • TASKalfa 7052ci – Vynikající barevné multifunkční zařízení 65 až 70 ppm
  • TASKalfa 8052ci – Vynikající barevné multifunkční zařízení 70 až 80 ppm
  • ECOSYS P3055dn – vynikající multifunkční tiskárna pro velké pracovní skupiny

O společnosti Buyers Laboratory LLC
Společnost Buyers Laboratory LLC (BLI) je už 50 let přední nezávislou testovací laboratoří kancelářského vybavení a právním ochráncem spotřebitelů. Ve své internetové databázi a v bulletinech zveřejňuje srozumitelné a přesné informace o parametrech a cenových relacích kancelářských zařízení (kopírky, tiskárny, faxy a multifunkční zařízení). Díky svým zprávám o terénním a laboratorním testování je považována za předního recenzenta výrobků. Ve zprávách z terénu jsou zákazníkům výrobky poprvé představeny spolu s předběžnou analýzou jejich výkonu. V následné zprávě o laboratorním testu, jenž probíhá po dobu několika měsíců ručním testováním v laboratoři, jsou pak klientům poskytnuty nejdetailnější a nejpřesnější hodnotící informace těchto zařízení. Pro více informací navštivte www.buyerslab.com nebo www.buyerslabadvisor.com.

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.com

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení KYOCERA v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru a je oficiálním distributorem tiskového řešení MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.