Bluetooth reproduktor Yenkee zvládne hrát až 8 hodin v kuse

Praha, 7. srpna – Značka Yenkee se zabývá výrobou kvalitního příslušenství k mobilním telefonům, tabletům a notebookům. Nyní přichází na trh s novým přenosným bluetooth reproduktorem YSP 3003. Ten je vhodný do domácího i venkovního prostředí a je maximálně kompatibilní. Vyniká svým jednoduchým designem, odolností před nárazem, vodou a menším částicím jako prach nebo písek. Jeho konstrukce umožňuje vytvářet 360° hudební zážitky.

Na zahradu ke grilování, s přáteli do parku nebo na výlet do přírody. „Přenosný reproduktor je skvělým doprovodem pro každého, kdo chce přehlušit ticho a dodat tak společným chvílím ještě více vzrušení. Proto jsme ho vybavili kvalitní dobíjecí lithium-iontovou baterií s kapacitou 600 mAh. Díky ní repráček vydrží hrát až 8 hodin v kuse,“ říká Patrik Kočvara, zástupce značky Yenkee.

Vysoká odolnost i snadné ovládání

Dostatečnou hlasitost zajišťuje 40 mm jednotky měniče s pasivním subwooforem pro bohaté basové tóny. Ty jsou podpořeny vstupním výkonem 3 W. „Co opravdu ocení každý je vysoká odolnost reproduktoru. Vyniká svojí voděodolností a nebojí se ani menších částic jako je prach nebo písek. Proto uspěje i v náročnějších podmínkách,“ dodává Patrik Kočvara.

Snadné ovládání je zajištěno skrze čtyři tlačítka chráněných před vodou a prachem. Jimi se dá ovládat hlasitost, přepínat na další nebo předchozí skladbu, přijímat hovory nebo dokonce vytáčet naposledy volané číslo ve vašem telefonu. Velmi oblíbenou se stává funkce dálkové Bluetooth spouště umožňující pořizovat snímek z telefonu.

O Yenkee

Značka působí na trhu od roku 2012. Zabývá se výrobou kvalitního příslušenství pro fotoaparáty, tablety, počítače a mobilní telefony. Yenkee sází především na stylovost, rafinovanost a dostupnost. Značka patří pod společnost FAST ČR.

Více informací na www.yenkee.cz