Hana Sklenářová konzultantkou v agentuře Newcast

Na pozici konzultantky nastoupila v srpnu do contentové agentury Newcast Hana Sklenářová, která bude mít na starost projekty pro klienty Nordic Telecom, Auto Kelly a PMI. Agentura Newcast je součástí skupiny komunikačních agentur Publicis One.

Hana Sklenářová vystudovala obor sociologie na Vysoké škole finanční a správní. Nyní na této univerzitě pokračuje v inženýrském studiu oboru marketingová komunikace. Sklenářová v minulosti pracovala např. ve společnostech EDISS, Web Planet či Sony DADC. Naposledy působila na pozici client service specialist v SABMiller.

„Díky rostoucímu zájmu klientů o contentové služby se náš tým konzultantů neustále rozšiřuje. Jsme rádi, že naše řady obohatila právě Hanka, která má bohaté zkušenosti s prací na straně klienta a u nás bude mít na starost primárně projekty pro klienty Nordic Telecom, Auto Kelly a PMI,“ říká Anna Březinová, ředitelka contentové agentury Newcast. 

O agentuře Newcast

Newcast je specializovaná digitální contentová agentura zaměřující se na brand content, live brand experiences a speciální media partnerships. V současné době Newcast funguje už ve více než 16 zemích v EU, USA, Latinské Americe a Asii a své ústřední sídlo má ve Velké Británii. Využívá mezinárodních zkušeností v oblasti práce s vlastními (owned) médii a staví je do klíčové pozice v rámci integrované komunikace. V České republice zahájila svoji činnost v roce 2014. Agentura je součástí komunikační skupiny Publicis One.