Fitbit oznámil novou prémiovou službu koučování tréninků na základě vašich dat

Spuštění nového předplatného prémiových služeb Fitbit zahrnuje Fitbit Coach, Audio Coaching a Guided Health Programs. Ty nabídnou dynamické a personalizované osnovy a cíle vedoucí k pozitivní změně vašeho zdraví.

Praha, 28. srpna 2017 – Společnost Fitbit dnes představila také novou prémiovou službu koučování a vedení na bázi předplatného. Ta byla navržena tak, aby na základě analýzy Fitbit dat poskytovala osnovy pro cvičení, tréninkové programy a mnoho dalšího pro vytyčené cíle každého jednotlivého uživatele. Prvním z řady nástrojů je nová Fitbit Coach aplikace, která nahrazuje původní aplikaci Fitstar Personal Trainer a kombinuje původní populární cvičební videa s novým audio koučováním. Další novinkou je nástroj Guided Health Programs, který poskytuje vedení krok po kroku, vzdělávací prvky a odměny za pokroky a lepší zdravotní výsledky.

Dynamické cvičení šité na míru

Kompletně předělaná aplikace Fitbit Coach obsahuje osvědčený dynamický tréninkový obsah známý z aplikace Fitstar. Obsah aplikace se automaticky přizpůsobuje dle vašeho postupu a používá Fitbit data k tomu, aby doporučil video a nově i audio tréninky na základě vaší kondice a stanovených cílů. Výzkum ukazuje, že 85 % lidí, kteří používají video cvičení s aplikací Fitstar (nyní s aplikací Fitbit Coach), pozorují už po pěti cvičeních zvýšení své síly.1

  • Personalizovaná cvičení s vlastní vahou – Zvolte si svého trenéra, který vás bude vést skrze video trénink. Ten se adaptuje podle vašeho postupu a zpětné vazby. Technologie, na které je Fitbit Coach postaven, bude pozměňovat vaše budoucí tréninky podle zpětné vazby stejně jako trenér ve fitness centru.
  • Nové audio koučování – Zvyšte svou výdrž, rychlost a formu posloucháním více než čtyřiceti audio relací navržených pro běh a chůzi. Zůstaňte motivování a využijte různé obtížnosti, trvání, trenéry a hudební styly.
  • Cvičení na vyžádání – Získejte oblíbené tréninky nebo vybírejte relace pro cvičení s vlastní vahou na základě trvání, obtížnosti nebo typu cvičení, abyste získali podrobné pokyny zaměřené na vaši formu a techniku.
  • Doporučená cvičení – Sledujte doporučená cvičení v aplikaci Fitbit Coach, která jsou založena na vašich datech. Například, pokud jste včera jeli na kole, zaměří se aplikace na vaše ruce a hruď, aby si nohy mohly odpočinout.

Pokyny vedoucí k lepšímu zdraví

Ať už se snažíte uběhnout svých prvních 5 kilometrů nebo jíst zdravěji, Guided Health Programs nabízejí podporu a nástroje, aby vám pomohli dostat se na požadovanou úroveň. Každý několika týdenní program nabízí personalizované vedení a instrukce šité na míru vedoucí k požadovaným výsledkům. První programy se zaměřují na kondici a výživu, tedy oblasti, ve kterých uživatelé Fitbit vyjádřili největší zájem o zlepšení. Další programy pro fitness, výživu, wellness a spánek budou dostupné v roce 2018.

  • Běh pro začátečníky – Šestitýdenní program navržený experty pro pomoc nováčkům vás povede k tomu, abyste zvládli běžet 45 minut bez přestávky. Za pomoci audio koučování a odborných osnov si vybudujete výdrž, naučíte se udržet si formu a zůstanete motivováni.
  • Zbavte se závislosti na cukru – Čtyřtýdenní program, který vám pomůže rozpoznat rafinované cukry, snížit jejich příjem a vyvinout si zdravé stravovací návyky. Pomocí vlastního nástroje vám program pomůže zabránit v příjmu rafinovaných cukrů a pomůže vám upravit vaši spotřebu s doporučeními Světové zdravotnické organizace prostřednictvím tipů, cílů a odměn.

Cena a dostupnost

Nová koučovací služba bude spuštěna společně s uvolněním Fitbit Coach aplikace ke stažení pro Android, iOS a Windows zařízení v průběhu podzimu 2017 za zaváděcí cenu 7,99 dolarů měsíčně nebo 39,99 dolarů ročně. Audio koučování bude dostupné v chytrých hodinkách Fitbit Ionic™ v roce 2018. První z Guilded Health Programs návodů bude dostupný již tuto zimu v sekci „Coach“ v aplikaci Fitbit.

 

O společnosti Fitbit, Inc. (NYSE: FIT)

Fitbit pomáhá lidem vést zdravější a aktivnější život tím, že jim zpřístupňuje informace o jejich úspěších a aktivitě, motivuje je a poskytuje vedení k co nejsmysluplnějšímu tréninku. Fitbit je přední značkou v kategorii chytrých zdravotnickýchch a fitness zařízení a nabízí řadu produktů vhodných pro každodenní aktivity i intenzivní sport. Ucelené produktové portfolio zahrnuje chytré hodinky Fitbit Ionic™, bezdrátová sluchátka Fitbit Flyer™, náramky Fitbit Surge®, Fitbit Blaze™, Fitbit Charge 2™, Fitbit Charge HR™, Alta™, Fitbit Charge™, Fitbit Flex 2™, Fitbit Flex®, Fitbit One® a Fitbit Zip® a chytré váhy Aria® a Aria 2™. Produkty značky Fitbit jsou dostupné v 55 000 obchodů v 65 zemích světa. Fitbit platforma, která vychází z databáze jedné z největších sociálních fitness sítí, nabízí osobní zkušenosti, pohledy a vedení prostřednictvím předních a softwarových a interaktivních nástrojů, jakými jsou Fitbit a Fitbit Coach aplikace, Guided Health programy a Fitbit OS pro chytré hodinky. Fitbit Health Solutions vyvíjí zdravotnická a wellness řešení pro lepší výsledky v oblasti zdraví pro zaměstnavatele a další subjekty.

Reklamy