Fitbit představuje váhu Aria 2 zaměřenou na precizní měření

Praha, 28. srpna 2017 – Společnost Fitbit dnes představila druhou generaci chytré Wi-Fi váhy Fitbit Aria 2™. Váha je navržena tak, aby její měření bylo co nejpřesnější a aby nastavení probíhalo jednoduše skrze telefon připojený přes Bluetooth. Aria 2 pomáhá monitorovat váhu, procento tuku v těle, svalovou hmotu a vypočítává BMI, abyste plně porozuměli své tělesné kompozici. Díky synchronizaci dat z váhy s Fitbit aplikací můžete veškeré naměřené statistiky pozorovat jednoduše na jednom místě. Aria 2 je v předprodeji počínaje dnešním dnem a v České republice bude dostupná v říjnu 2017.

Naši uživatelé dosahují skvělých výsledků, když používají současně naší aplikaci, fitness náramky i osobní váhu. Pomáhá jim to dosahovat jejich zdravotních a fitness cílů. Až 70 % denních uživatelů Fitbit Aria zhublo v prvních šesti měsících,“ sdělil Jon Oakes, viceprezident společnosti Fitbit. „Díky zjednodušenému nastavení a nejvyšší přesnosti ve své třídě je Aria 2 doplněním portfolia Fitbit a pomůže vám dosáhnout vašich vytyčených cílů.

Špičková přesnost, zjednodušené nastavení a elegantní design

Váha Fitbit Aria 2 byla od základů navržena pro ještě vyšší přesnost, jednodušší nastavení a uživatelské prostředí je vylepšeno tak, aby vám pomohlo urychlit start vaší cesty za zdravím:

  • Špičková přesnost – Měřte přesněji svou váhu, sledujte svou tělesnou kompozici a zobrazujte své výsledky v aplikaci Fitbit. Zjistíte tak, zda nabíráte svalovou hmotu, pálíte tuky a jestli dosahujete dlouhodobějších výsledků.
  • Rychlé a bezproblémové nastavení – Využijte Bluetooth připojení vašeho smartphonu pro rychlé a jednoduché nastavení a pro podporu více Wi-Fi sítí. Statistiky se synchronizují automaticky do vaší Fitbit aplikace.
  • Vylepšený moderní design – Jasný displej váhy zobrazuje vaše statistiky a vylepšené uživatelské prostředí nyní obsahuje personalizované ikony a přivítání pro vyšší motivaci.
  • Podpora více uživatelů – Aria 2 rozpozná až 8 odlišných uživatelů, takže si nemusíte dělat starosti, že by vaši příbuzní nebo spolubydlící viděli vaše statistiky – veškerá data zůstávají soukromá.

Získejte ucelený obraz o vašem zdraví

Jedna z největších výhod používání váhy Fitbit Aria 2 je bezproblémové propojení všech Fitbit zařízení a Fitbit aplikace. Můžete tak sledovat veškeré své aktivity jako jsou cvičení, spánek, srdeční tep, výživu, váhu a trendy v jednom čase. Do své Fitbit aplikace můžete také zadávat svůj příjem potravin, abyste mohli pozorovat, kolik kalorií spálíte. Můžete také porovnávat svůj příjem potravin, cvičení a aktuální váhu, abyste zůstali informováni.

Fitbit nabízí komplexnější obraz o vašem zdraví tím, že vám ukazuje, jak vše, co děláte během dne, přispívá k těmto číslům,“ řekl Dr. David Katz, odborník na výživu. „S tímto větším přehledem se můžete více zaměřit na váš hubnoucí plán a můžete lépe pochopit propojení mezi statistikami, které vidíte na váze a daty, které vidíte na svém zápěstí, což vám pomůže udržet dlouhodobé výsledky.

Můžete také synchronizovat svá data z populárních aplikací jako Lose it!, MyFitnessPal a dalších s Fitbit aplikací, abyste zaznamenávali veškeré aspekty vašeho zdraví a výživy.

Cena a dostupnost

Váha Fitbit Aria 2 je od dnešního dne dostupná v předprodeji na www.fitbit.com v černé a bílé barvě za 129,95 USD. V České republice bude dostupná v říjnu 2017. O finální ceně bude společnost informovat.

 

O společnosti Fitbit, Inc. (NYSE: FIT)

Fitbit pomáhá lidem vést zdravější a aktivnější život tím, že jim zpřístupňuje informace o jejich úspěších a aktivitě, motivuje je a poskytuje vedení k co nejsmysluplnějšímu tréninku. Fitbit je přední značkou v kategorii chytrých zdravotnickýchch a fitness zařízení a nabízí řadu produktů vhodných pro každodenní aktivity i intenzivní sport. Ucelené produktové portfolio zahrnuje chytré hodinky Fitbit Ionic™, bezdrátová sluchátka Fitbit Flyer™, náramky Fitbit Surge®, Fitbit Blaze™, Fitbit Charge 2™, Fitbit Charge HR™, Alta™, Fitbit Charge™, Fitbit Flex 2™, Fitbit Flex®, Fitbit One® a Fitbit Zip® a chytré váhy Aria® a Aria 2™. Produkty značky Fitbit jsou dostupné v 55 000 obchodů v 65 zemích světa. Fitbit platforma, která vychází z databáze jedné z největších sociálních fitness sítí, nabízí osobní zkušenosti, pohledy a vedení prostřednictvím předních a softwarových a interaktivních nástrojů, jakými jsou Fitbit a Fitbit Coach aplikace, Guided Health programy a Fitbit OS pro chytré hodinky. Fitbit Health Solutions vyvíjí zdravotnická a wellness řešení pro lepší výsledky v oblasti zdraví pro zaměstnavatele a další subjekty.

Reklamy