Nový AV přijímač do auta se zdokonaleným připojením pro chytré telefony a působivým zvukem

 

  • Podporuje Apple CarPlay* i Android Auto™**
  • Nově přidaný zabudovaný DVD přehrávač nabízí zábavu pro každé dobrodružství
  • V budoucnu se portfolio rozšíří o DAB rádio

 

Sony rozšiřuje svoji sérii audio systémů pro auta, které jsou dokonalým partnerem vašeho chytrého telefonu. Jako první přichází model AV XAV-AX200 s chytrými funkcemi. Následován bude DAB verzí.

Model XAV-AX200 nabízí všechny nástroje, které potřebujete pro zábavné cesty autem. Ať už dáváte přednost videu nebo audiu, k dispozici máte spoustu možností, z nichž můžete vybírat. Model se může pochlubit projasněným dotykovým displejem o velikosti 6,4 palce s výbornou reakční dobou a ergonomickým otočným ovladačem hlasitosti, který umožňuje snadné ovládání.

Užijte si unikátní zvukové technologie jako EXTRA BASS™*** a Dynamický organizér zvukové scény (DSO), které nabízejí jasné a syté basy, a přitom zlepšují stereofonní rozložení, takže se zdá, že hudba vychází z palubní desky.

Všechny funkce na dotek prstu

Apple CarPlay: Chytřejší a bezpečnější způsob, jak používat iPhone na cestách. Funkce CarPlay bezchybně integruje iPhony a displej audiosystému auta a jeho ovládání. Řidiči tak mohou telefonovat, pouštět si hudbu, přijímat a odesílat zprávy, získávat informace o trase cesty aktualizované podle stavu dopravy a využívat řadu dalších výhod mnohem více. Přitom se ale mohou dál soustředit na řízení.

Android Auto: Android Auto rozšiřuje platformu Android pro použití v automobilech způsobem, který byl účelově vytvořen pro řízení. Android Auto nabízí jednoduché a intuitivní rozhraní a vysoce funkční nové hlasové ovládání. Byl vytvořen tak, aby v minimální míře rozptyloval vaši pozornost, abyste se mohli soustředit na cestu. Automaticky přináší užitečné informace, které jsou organizované do jednoduchých složek karet a které se objeví, když je třeba.

Více kamer pro bezpečné parkování vašeho vozu

Nově představená funkce trojitého externího vstupu pro kamery 3-External Camera Input umožňuje řidiči vidět a vybírat záběry ze tří připojených kamer. Jeden vstup je pro zpětný chod a druhé dva lze volit manuálně.

Vychutnejte si EXTRA BASS™

Tato funkce zásadně promění způsob, jakým audio posloucháte audio a jak si jej užíváte. EXTRA BASS™ má systém obvodů s dolní propustí (low boost), které se vypořádají s hlukem motoru a vydávají čistý zvuk s hlubokými sytými basy při jakékoliv hlasitosti. Technologie se také může pochlubit funkcí DSO, která upravuje signál a na palubní desce vytváří virtuální reproduktory. Dopřeje vám tak požitek z vysoce kvalitního zvuku.

Funkce, díky kterým si užijete zábavu na maximum

Nové modely staví na pevných základech modelu XAV-AX100 a přidávají k nim několik vlastností, které váš požitek zintenzivní a prohloubí. Nakonfigurovatelný vstup pro dálkové ovládání na volantu zahrnuje standardní způsob ovládání, takže pro konverzi signálu mezi volantem a hlavní jednotkou nepotřebujete žádné adaptéry. Kromě toho je k dispozici také nový pre-out výstup s vysokým napětím (4V), který umožňuje čtyřvoltový signál. Ten zajistí čistější zvuk s menším zkreslením, pokud je hlavní jednotka připojena k zesilovači výkonu.

Desetipásmový ekvalizér (EQ10) s deseti přednastavenými možnostmi lehce a efektivně nastavuje frekvence pro různé zvukové prostředí. Je kompatibilní s audio soubory FLAC (pouze přes USB terminál) a nabízí volný bezztrátový audio kodek (FLAC), který se podobá audio formátu MP3. Navíc však dokáže komprimovat složky bez ztráty kvality.

V březnu vstoupí na trh rovněž DAB verze modelu XAV-AX200. Ta nabídne dokonalý zážitek z plně integrovaného digitálního rádia. Tento model završí rodinu produktů Apple CarPlay & Android Auto, do níž patří XAV-AX100 a XAV-AX200.

Model XAV-AX200 bude dostupný v Evropě od září 2017. Informace o dalších novinkách od Sony jsou k dispozici na: http://presscentre.sony.eu/

O společnosti Sony

Společnosti Sony je vedoucí výrobce produktů na poli audio, video, her, komunikace, klíčovacích zařízení a informačních technologií jak pro spotřebitele, tak i pro profesionální trh. Společnost Sony zastává díky svému podnikání v hudebním a zobrazovacím průmyslu, v odvětví počítačové zábavy a online služeb unikátní pozici světového jedničky elektronického a zábavního průmyslu. Sony zaznamenala ve fiskálním roce 2016 (závěr fiskálního roku 31. 3. 2015) úhrnné roční prodeje ve výši přibližně 68 miliard USD, globální webová stránka: http://www.sony.net/

 

 

Označeno tagem