ZALMAN Z11 PLUS HF1, skříň pro zvláštní úkoly

11. 9. 2017 – (Zalman Tech Co., Ltd.) – Hledáte počítačovou skříň, která umožní naistalovat všechny potřebné a výkonné komponenty, ale nechcete za to utratit všechny své peníze? A chcete navíc skříň, která je něčím speciální? Jedním z řešení je Zalman Z11 Plus HF1, skříň s předinstalovaným účinným chlazením. A jak skříň vypadá? Určitě se vám bude líbit…

Použitý systém chlazení v této skříni zahrnuje mnoho patentovaných řešení, které navrhli technici společnosti Zalman. Mnoho let zkušeností a tvrdé práce vyústilo v maximální omezení hlučnosti. Vestavěný systém s pěti ventilátory má velice tichý chod, ale co je důležitější, podává vysoký výkon chlazení. Navíc je možné zvýšit účinnost dalšími dvěma ventilátory. Skříň si snadno poradí i s těmi nejvýkonnějšími počítačovými komponenty.

Podpora počítačových komponent

Do skříně Zalman Z11 Plus HF1 lze naistalovat základní desky formátu ATX, microATX nebo Mini-ITX s procesory všech nejvýznamnějších výrobců jako je Intel a AMD. Stejně snadno a bez problémů lze naistalovat grafické karty například AMD Radeon nebo Nvidia GeForce.  Skříň Zalman Z11 je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí postavit skutečné herní monstrum.

Až osm komponent

Tato skříň je ideální volbou nejen pro hráče počítačových her ale také pro všechny profesionální uživatele, kteří potřebují výkonný počítač. Řešení skříně nabízí například prostor až pro šest pevných disků HDD 3,5 palce a pro dva rychlé disky SSD 2,5 palce. Tento prostor může být dále využit pro instalaci dodatečných USB portů nebo čteček pamětí (3,5 palce) nebo DVD mechaniky, čteček karet, dalších ovladačů nebo nádrží pro vodní chlazení.

Pokročilé řešení vnitřního prostoru

Spodní část skříně Zalman Z11 Plus HF1 je vyhrazena pro standardní napájecí zdroj formátu ATX. Ihned vedle jsou nainstalované prachové filtry, které chrání vnitřek skříně před prachem, což je mimo jiné důležité pro bezchybný chod prvků chladicího systému. Na horní části skříně jsou naistalovány dva porty USB 3.0 a dva porty USB 2.0 a dále dva audio porty.

Skříň Zalman Z11 Plus HF1 je vyrobena z oceli a plastových prvků. Na skříň je poskytována dvouletá záruka. Doporučená koncová cena je 1 499 Kč včetně DPH.

Technické údaje:

  • Model: Z11 Plus HF1
  • Formát skříně: ATX Mid Tower
  • Požité materiály: ocel, plast
  • MB standard: ATX, microATX a Mini-ITX
  • Pozice pro interní disky: 1 × 2,5″, 5 × 3,5″
  • Pozice pro externí jednotky: 1 × 3,5″, 4 × 5,25″
  • Porty: 1 × jack mikrofonu, 1 × jack reproduktoru, 1 × USB 2.0, 2 × USB 3
  • Rozměry: 49,8 × 26 × 52,5 cm
  • Hmotnost: 7,5 kg

—————————————————————

Jihokorejská společnost Zalman byla založena v roce 1999 a je známá výrobou počítačových dílů a periferií. V nabídce mimo jiné nechybějí velmi tiché chladicí systémy CPU a VGA, počítačové skříně a počítačové periferie nejvyšší kvality.