AT Computers získala exkluzivní distribuci ERATO

Ostrava, 19. 9. 2017 – Společnost AT Computers získala exkluzivní distribuci produktů značky Erato – high-end bezdrátových bluetooth sluchátek. Exkluzivita platí jak pro Českou republiku, tak i pro Slovensko.

ATC získalo exkluzivitu na distribuci značky Erato, dceřinou společnost skupiny ADATA Technology, zaměřující se na špičkovou audio techniku. Erato nyní startuje na evropském trhu s 3 modelovovými řadami – Rio 3 (střední úroveň, resp. middle-end), Muse 5 (vysoká úroveň, resp. high-end) a Apollo 7s (špičková úroveň).

Nejvyšší model Apollo 7s má zabudovanou baterii na až tři hodiny přehrávání hudby nebo čtyři hodiny hovoru a má integrovaný všesměrový mikrofon, který podporuje hlasové ovládání Siri a Google Now. Čtyři různá barevná provedení se výborně sladí s barvou telefonu. Model Muse 5 zvládne až čtyři hodiny přehrávání nebo sedm hodin hovoru a díky integrovanému tlačítku umožňuje i jednoduché ovládání. Vestavěný všesměrový mikrofon podporuje hlasové ovládání Siri a Google Now. Sluchátka Muse 5 jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních. Rio 3, jakožto základní model značky, podporuje až šest hodin přehrávání a disponuje na svou třídu velmi výraznými basy. Tento model je rovněž k dispozici v pěti různých barevných provedeních.

Všechny produkty mají technologii nanocoating a jsou chráněny proti vodě a potu stupněm IPX5. Mikrofon je velmi dobře dimenzovaný – i když má zákazník sluchátka v uchu, přenos zvuku z mikrofonu je čistý a bez ruchů. Sluchátka podporují přehrávání ve vysoké kvalitě díky formátu aptX.

Produkty Erato má u ATC na starosti Eva Hasníková (hasnikova@atcomp.cz).

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 22,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.