SteelSeries se stává partnerem týmu North a spolu se společností Targus vyvinula univerzální batoh Sniper

Chicago/Kodaň 19. 9. 2017 – Společnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, spolupracuje s týmem North, založeným tradičním fotbalovým klubem FC Copenhagen a předním výrobcem a distributorem filmů ve Skandinávii Nordisk Film. Společnost zároveň uvádí na trh univerzální funkční batoh Sniper, vyhotovený v kooperaci se značkou Targus, výrobcem kvalitních batohů pro notebooky a lídrem v kategorii mobilního příslušenství.

Partnerství s týmem North

Vedle finanční podpory týmu bude SteelSeries s North spolupracovat na vývoji inovativních produktů, aby tak stále zvyšovali povědomí obou značek v oblasti gamingu a elektronického sportu.

„SteelSeries hraje rozhodující roli v růstu odvětví eSportu. Partnerství s hráči a organizacemi bojujícími na té nejvyšší úrovni a ztělesňujícími základy, na kterých byla postavena značka SteelSeries, je to, co nás povyšuje nad ostatní. Právě oni jsou motorem naší snahy o neustálou inovaci a inspirují naše oceňované produkty,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Counter-Strike je hra, u které jsme začínali, je to naše srdce. Jsme neuvěřitelně šťastní a pyšní na partnerství s týmem North.“

Ke spolupráci se vyjádřil také Christian Sørensen, CEO týmu North: „Partnerství se SteelSeries je neuvěřitelnou příležitostí spojit dva mezinárodní celky, přední dánské značky s cílem nejenom vyhrávat, ale také zanechat stopu v elektronickém sportu. Na soupisce máme velice talentované a zapálené hráče, které vychováváme a trénujeme jako světové sportovce, naším cílem je dosáhnout na přední příčky ve světovém žebříčku. Věříme, že partnerství se SteelSeries je posledním dílkem skládačky.“

Více informací o týmu North najdete na http://www.Twitter.com/TheNorthIsHere

SteelSeries x Targus Sniper 17,3“ Backpack

Univerzální a funkční batoh s objemem 26 l je určen pro bezpečné uložení a přenos veškerého herního zařízení. Pevný černý voděodolný textilní zevnějšek nabízí v základu tři kapsy, které lze doplnit odnímatelnými pouzdry v přední části. Batoh má pevná polstrovaná záda i popruhy pro maximálně komfortní nošení, nechybí hrudní přezka. Ochranu před klimatickými podmínkami, zejména pak deštěm zajišťuje integrovaný nepromokavý vak snadno dostupný v jedné ze schovaných spodních kapes.

Sniper je vhodný k uložení až 17,3palcových notebooků do samostatné kapsy se SafePort Sling Protection System, tedy speciálně konstruovaným prostorem eliminujícím jakékoli poškození. Celootevírací kapsa nabízí přihrádky pro podložku, myši, klávesnici, ovladače a další zařízení jako externí harddisk a jiné. Dodatečný prostor poskytnou dvě malá a velká odnímatelná pouzdra, vhodná například k uskladnění další nutné kabeláže, náhradních sluchátek nebo jiného příslušenství.

SteelSeries X Targus Sniper 17,3“ Backpack je k dispozici prostřednictvím webu www.SteelSeries.com za 149,99 euro s DPH a dopravou zdarma.

Více informací o novém batohu na http://www.SteelSeries.com/Sniper.

 

O FC Copenhagen

FC Copenhagen je tradiční fotbalový klub ve Skandinávii. Byl založen v roce 1992, vyhrál 12krát ligový titul včetně posledního z letošního roku 2017 a účastní se již po 11. skupinové fáze evropské ligy v průběhu 12 let. Klub má vlastní stadion Telia Parken s kapacitou 38 000 návštěvníků a jeho majitelem je Parken Sport & Entertainment, který vlastní také FitnessDK a Lalandia.

O Nordisk Film

Nordisk Film je přední výrobce a distributor filmů ve Skandinávii a provozovatel nejširší sítě kin v Dánsku a Norsku. Nordisk Film vlastní různé digitální firmy a je distributorem PlayStation v Severských a pobaltských zemích. Je součástí tzv. Egmont, největší dánské mediální skupiny zaměstnávající 6 600 zaměstnanců a působící v 30 zemích.

O značce Targus

Od doby, kdy Targus vyhotovilo svůj první obal na notebook, uplynulo již více než 30 let. Targus se stal lídrem v kategorii mobilních příslušenství pro podniky i koncové uživatele. Dnes pokračuje ve vývoji, aby obohatil tuto oblast o inovativní a produktivitu zvyšující řešení, které umožní každému podat nejlepší možný výkon kdykoli a kdekoli. Široké portfolio značky Targus skýtá batohy, obaly, dokovací stanice a periferie k počítači, všechno produkty navržené s moderními technologiemi.

O SteelSeries

SteelSeries je renomovanou značkou na trhu s herními periferiemi. Její snahou je v co největší míře vycházet vstříc potřebám hráčů a vyvíjet tak stále nové, vysoce kvalitní a inovativní produkty. SteelSeries také podporuje růst kompetitivního hraní a elektronického sportu prostřednictvím sponzoringu profesionálních týmů a herní komunity. Vášeň pro to být nejlepší dělá ze společnosti SteelSeries jednu z nejvíce respektovaných a uznávaných značek na světě, která se zásadně zasazuje o růst a vývoj herního průmyslu. SteelSeries najdete na sociálních sítích facebook.com/steelseries, Twitter @SteelSeries nebo na webu SteelSeries.com.