Podzimní Nákupy Ona Dnes ve znamení atraktivních slev začínají už 16. října

Magazín Ona Dnes v týdnu od 16. do 22. října čtenářkám již pošestnácté nabídne možnost výhodných nákupů. V rámci největšího slevového nákupního týdne v ČR se mohou těšit na 150 kupónů se slevami v hodnotě až 70 %. Tváří podzimních Nákupů Ona Dnes se stala oblíbená herečka Jana Stryková. Kupónová knížka bude součástí pondělního vydání MF DNES v magazínu Ona Dnes a čtvrtečního vydání MF DNES s Magazínem DNES+TV.

Nakupovat se slevovými kupóny bude možné po celý týden, ve více než 2 000 kamenných obchodů a více než 50 e-shopech po celé České republice.

„Nákupy Ona Dnes patří k největším svého druhu, pokud jde o počty slevových kupónů a zúčastněných obchodních partnerů. Jsme rádi, že naše týdny plné slev se dlouhodobě těší velkému zájmu čtenářek a podpoře známých osobností, které celé akci dodávají zasloužený lesk,“ říká Lucie Šilhová, šéfredaktorka magazínu Ona Dnes.

Ani letos v magazínu Ona Dnes nebudou chybět medailonky ke kupónové knížce, které čtenářkám poskytnou bližší informace o daném obchodě či službě.

K oblíbeným prodejcům z minulých ročníků, jako jsou třeba A3 Sport, Adidas, C&A, Debenhams, Ecco, Festina, Manufaktura, Marionnaud, Marks & Spencer, Reno obuv, S. Oliver, Scan Quilt, Tchibo a Yves Rocher, nově přibudou další známé značky, jako například Baťa, Pietro Fillipi, Kik či Bandi Vamos.

Generálním partnerem akce Nákupy Ona Dnes je i pro letošní sezónu ČSOB a Karta Ona Dnes v originálním designu. Majitelé této karty budou mít možnost v týdnu Nákupů Ona Dnes soutěžit o atraktivní ceny a celoročně budou moci nakupovat se zajímavými slevami.

Seznam všech obchodů, v nichž lze kupóny na slevy uplatnit, je k dispozici na internetové stránce nakupyonadnes.cz nebo na Facebooku Nákupy Ona Dnes.

 

Reklamy