Rozrůstající se startup společnost MeetingPackage.com expanduje i do České republiky

Helsinky, Praha, 25. září 2017 — MeetingPackage.com, globální rezervační systém pro online rezervace meetingových prostor a meeting balíčků nedávno ohlásila otevření nových kanceláří v Praze a tím rozšíření své působnosti i do České republiky. Český provoz zaštítí místní společnost OK-TOURS.

“Hotely a rozličné eventové lokace již roky bojují s nedostatečnou obsazeností svých meetingových prostor, konferenčních sálů. Jedním z hlavních problémů je pomalý a komplikovaný proces rezervace, neboť zákazník je nucen si s vybranou destinací vyměnit desítky emailů a telefonátů, než vůbec může meetingový prostor zamluvit. Hotely začaly velmi rychle chápat, že naše společnost jim celý objednávkový proces míní zjednodušit a urychlit tak, aby se neztrácel čas na poptávkových formulářích a neodradilo to potenciální zákazníky. To zjednoduší situaci všem zúčastněným stranám,” vysvětluje Joonas Ahola, CEO a zakladatel MeetingPackage.com.

Nedávno média zmínila MeetingPackage.com jako vůbec první globální online tržiště, které nabízí přímou integraci do systému Oracle Opera Sales & Catering. Tento systém využívá velká část hotelů po celém světě, a tak MeetingPackage.com umožní svým klientům přímý booking meetingových prostor přímo online s transparentními cenami a dostupností bez časových omezení.

MeetingPackage.com se moc těší na přivítání nového českého týmu a také na budování jedinečné příležitosti dalšího mezinárodního růstu. Českému trhu podobná zprostředkovací platforma dlouho scházela. Spoluprací s českým trhem je MeetingPackage.com o krok blíže naplnění své vize o tom stát se nejpoužívanějším online rezervační stránkou na zajišťování meetingových prostor po celém světě do r. 2020.

OK-TOURS je cestovaní kancelář s více než 30 lety zkušeností, jejímž hlavním zaměřením je zprostředkování služeb v oblasti B2B cestovního ruchu jak pro korporátní, tak konferenční i volnočasové klienty. “Dlouho jsme hledali nástroj, který bychom mohli nabídnout našim klientům, na zajišťování a zprostředkovávání jednacích místností, konferenčních prostorů a balíčků s tím spojené. MeetingPackage.com je perfektní volbou a je také jedním z nejrychleji rostoucích startup globálních webových portálů na vyhledávání a okamžité rezervace meetingových prostor. Úspěšně naplňují poptávky svých klientů ve více než 120 zemích a v tuto chvíli hledají možnost uspokojení trhu v České republice. Vidíme v tom obrovskou příležitost a rádi se na tomto růstu budeme s OK-TOURS podílet,” řekla Marcela Bělovská, která od října zastupuje sekci MeetingPackage.com Czechia v pozici obchodní ředitelky.

O MeetingPackage.com

MeetingPackage.com je finská startup společnost založená v roce 2014. MeetingPackage.com nabízí dalším společnostem jedinečnou platformu na vyhledávání, rezervace a správu meetingových prostor a spřízněných služeb a balíčků. V současnosti systém MeetingPackage.com nabízí přes 250 000 meetingových prostor po celém světě. Stránky jsou dostupné v 10 jazykových mutacích. CEO MeetingPackage.com je Joonas Ahola, sídlo společnosti je ve finských Helsinkách.