Arcserve posiluje svoji pozici, roste třikrát rychleji než trh jako celek

Praha, 9. října 2017 – Společnost Arcserve, dodavatel komplexních řešení pro ochranu
a dostupnost dat, rostla za poslední rok o 15 %. Přestože růst trhu s řešeními pro zálohování a ochranu dat byl třetinový, společnosti Arcserve se podařilo výrazně navýšit svůj podíl na trhu oproti konkurentům.

Tento fakt potvrzuje i studie společnosti Gartner (Gartner Market Share Analysis: Data Center Backup and Recovery Software, Worldwide, 2016, vydáno v srpnu 2017).

O celých 28 % pak meziročně vzrostly celosvětové prodeje vlajkové lodi Arcserve, platformy pro sjednocenou ochranu dat Arcserve Unified Data Protection (UDP). Rostoucí požadavky na dodržování předpisů (compliance), hrozba kybernetické kriminality i další rizika ztráty dat vedou k tomu, že komplexní řešení pro zálohování
a ochranu dat stále častěji nasazují i středně velké firmy. Analýza IDC označuje Arcserve za vhodného dodavatele právě pro tento segment. Jednotnou platformu ochrany dat pak volí i organizace s více pobočkami.

Poslední upgrade platformy Arcserve Unified Data Protection přináší např. integraci

s prostředím Amazon Web Services a MS Office 365. Společnost Arcserve rovněž uvedla druhou generaci svých hardwarových zařízení UDP Appliances, která poskytují pro zálohování i fyzickou kapacitu. Prodeje těchto zařízení meziročně vzrostly o 36 %.

Řešení Arcserve pro ochranu a zálohování dat jsou navržena tak, aby byla nezávislá na konkrétní technologii. Zákazník díky tomu může provozovat klasickou „fyzickou“ infrastrukturu, virtualizované systémy i cloudová řešení. Stejně tak samotné zálohování a ukládání záloh může probíhat místně, vzdáleně mezi více pobočkami nebo do cloudu.

Společnost Arcserve v nedávné době svůj růst posílila i akvizicemi, když získala firmy dodávající řešení pro přímou zálohu D2C a obnovu po havárii v podnikových cloudech (Zetta) a poskytovatele softwaru pro archivaci e-mailů (FastArchive, Email Archiving Technology).

Arcserve již brzy představí poslední novinky na 2. ročníku Arcserve Workshop Day, který proběhne 7. listopadu 2017 v Art & Event Gallery Černá labuť od 8.45 hod.
Bližší informace k agendě akce naleznete na:
https://pages.arcserve.com/14694-PL-Reg.html

O společnosti Arcserve

Společnost Arcserve vyvíjí řešení pro ochranu a vysokou dostupnost dat. První produkty uvedla na trh v roce 1990 pod značkou Cheyenne Software, od roku 2014 působí samostatně. V roce 2014 byla vydána platforma Arcserve Unified Data Protection (UDP), komplexní řešení pro zálohování a obnovu dat v prostředí fyzické i virtuální infrastruktury a cloudu. Společnost Arcserve má více než 45 000 zákazníků ve 150 zemích světa a po celém světě více než 7 500 partnerů (prodejců, distributorů a poskytovatelů služeb). Ústředí společností sídli v Minneapolisu (Minnesota). Podrobnosti viz www.arcserve.com.

 

Reklamy