Arcserve „Partner Technical Training“ na Slovensku

Mezinárodní technický seminář

Praha, 28. května 2019 – Společnost Arcserve, dodavatel komplexních řešení pro ochranu
a dostupnost dat, připravila pro své partnery v květnu tohoto roku dvoudenní speciální technický seminář zaměřený na představení nových verzí řešení Arcserve UDP v7, Backup r18, RHA r18, Appliance 9000 a Arcserve Cloud z produktového portfolia společnosti.

Semináře „Partner Technical Training“, který proběhl v malebné části Slovenska, v Rajecké dolině, se zúčastnili partneři hned z několika států – z Čech, Slovenska, Maďarska, Polska a Rumunska.

Milan Mottl, zástupce společnosti Arcserve pro region východní Evropy, uvádí: „Rád bych poděkoval za opravdu vysokou účast na technickém školení, které určitě napomohla vhodně zvolená lokalita a luxusně vybavený hotel pro zaslouženou relaxaci. Snažili jsme se najít destinaci na dosah všech okolních států s klidným prostředím a zároveň tak poděkovat partnerům za spolupráci v úspěšném roce 2018.“  

O společnosti Arcserve

Společnost Arcserve vyvíjí řešení pro ochranu a vysokou dostupnost dat. První produkty uvedla na trh v roce 1990 pod značkou Cheyenne Software, od roku 2014 působí samostatně. V roce 2014 byla vydána platforma Arcserve Unified Data Protection (UDP), komplexní řešení pro zálohování a obnovu dat v prostředí fyzické i virtuální infrastruktury a cloudu. Společnost Arcserve má více než 45 000 zákazníků ve 150 zemích světa a po celém světě více než 7 500 partnerů (prodejců, distributorů a poskytovatelů služeb). Ústředí společností sídli v Minneapolisu (Minnesota). Podrobnosti viz www.arcserve.com.