Cinema City otevírá první VIP zónu v České republice

Společnost Cinema City 10. 10. 2017 slavnostně otevřela první megaplex v pražském obchodním Centru Chodov. Součástí je i VIP zóna, která je desátou na světě celé skupiny Cineworld. Luxusní sály, vlastní restaurace s menu špičkového šéfkuchaře, bar s popcornem a nápoji a ty nejlepší filmové trháky, to vše na jednom místě přináší VIP zóna.

VIP zóna je samostatná část kina, která nabízí zcela nový a vylepšený All Inclusive zážitek formou filmu, večeře a neomezené konzumace popcornu a nealkoholických nápojů. VIP zahrnuje soukromou a exkluzivní lobby a 3 prémiové kinosály, kde se promítají největší filmové hity týdne. Kromě filmových novinek je nespornou výhodou i nízký počet míst
v sálech, které jsou vybaveny luxusními polohovatelnými křesly s opěrkami nohou. Nejsilnější filmový zážitek spojený s pohodlím a intimní atmosférou si tak vychutnáte nejlépe právě zde.

Hosté VIP mají zpřístupněný vstup do lobby 30 minut před začátkem filmové show. V této době restaurace, která je součástí prostor, nabízí klientům bohatou večeři formou bufetu. Jídelní lístek navrhl mezinárodně uznávaný kuchař Refael Taragan, který pracuje pro Cinema City ve všech koutech světa. Nabídka obsahuje širokou škálu předkrmů, hlavních chodů, těstovin, bohatý salátový bar, pizzy, čerstvé pečivo, pomazánky a ručně vyráběné dezerty. Veškeré jídlo je připraveno v moderní kuchyni kina výhradně z čerstvých surovin. Každého půl roku se skladba nabízeného menu kompletně obměňuje. V aktuální zimní nabídce se nacházejí speciality, jakými jsou například jemná pepřová polévka, vepřová svíčková Stroganoff, pizza Bianca s lanýži, penne s hovězím ragú či omáčkou čtyř sýrů, pečené brambory se smetanou, karibský salát z červeného zelí s karamelizovaným ananasem
a zázvorem nebo čokoládové pralinky.

Po večeři je hostům k dispozici bar s občerstvením, který je neomezeně zásoben popcornem, nachos, nealkoholickými nápoji, kávou a čajem. Zkrátka vším, co potřebujete k maximálnímu vychutnání si filmového zážitku v jednom ze tří sálů.

Během roku se budou ve VIP zóně konat speciální akce, jakými jsou například oslava svatého Valentýna, oslavy jarních svátků, živé kuchařské show a mnohá další překvapení. Komplex je tak ideálním místem nejen pro jednotlivce či páry, kteří hledají jedinečný all-inclusive zážitek, ale i pro oslavy narozenin či firemní akce.