World of Warplanes se vrací ve verzi 2.0

12. října, 2017 — World of Warplanes dostaly zbrusu nové rozšíření, které je od dob vydání hry v podstatě největším a přináší celou řadu zásadních novinek. Hráčům se do rukou dostává kompletně přepracovaná hra, která získává označení jako verze 2.0

Nový herní mód, kompletně přepracované typy letadel i s jejich parametry, dlouhodobě požadovaná třída bombardérů a mnohem vice se objevuje v rozšíření, které zásadně mění pojetí celé hry.

Novinkou, kterou fakt stojí za to vyzkoušet, je zbrusu nový Conquest mód. Území, nad nímž se odehrávají líté bitvy, je rozděleno do několika sektorů. Získat však nad nimi kontrolu znamená I trochu té koordinace s ostatními hráči a týmu, v němž jsou chytře kombinovány různé třídy letadel.

Aby se mnohem více zdůraznily role jednotlivých tříd, byla každá z nich upravena a definována nově tak, aby na bojišti plnila specifické úkoly. Každé letadlo má tak zcela odlišné výhody a nevýhody. A konečně, do hry se dostávají bombardéry, které najdou svoje cíle ke zničení v každé bitvě.

Jedním z požadavků komunity hráčů, který vývojáři vyslechli a zapracovali do hry, bylo vylepšení dynamiky. Současně s tím se do hry dostává prvek znovuoživení (respawn). Hráč se tak vrací zpět do hry a znovu bojuje o vítězství svého týmu.

„Jsme hrdí na to, co jsme dokázali a kolik práce náš tým na vylepšeních udělal,“ vysvětluje Andrew Zhugar, publishing director World of Warplanes. „Každé zlepšení, každá změna byla provedena i díky napjatým diskusím s naší oddanou komunitou. Právě oni umožnili připravit a spustit aktualizaci 2.0. „

Přepracovaná grafika a zvuk už jen doplňují všechna zlepšení a umocňují celkový zážitek ze hry.

Více informaci najdete na oficiálních stránkách hry.

https://worldofwarplanes.eu/

###

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný tvůrce a vydavatel online her. Je jedním z lídrů na trhu free-to-play MMO. Společnost byla založena jako soukromá společnost v roce 1998 a k dnešnímu dni vydala více než 15 herních titulů. V současné době se Wargaming zaměřuje na tvorbu válečných týmových MMO her věnovaných válčení první poloviny 20. století zahrnující obrněné World of Tanks, vzdušné souboje World of Warplanes a námořní World of Warships. Tyto tři propletené tituly spolu tvoří společný herní svět integrovaný v rámci portálu www.wargaming.net.

Společnost dále uvedla  World of Tanks na Xbox a World of Tanks Blitz na mobil a tablet. V roce 2014 resp. 2015 představil World of Tanks na Xbox epické bitvy tank proti tanku i konzolovým hráčům a nabídl první multiplatformní herní zážitek pro Xbox 360 a Xbox One. V roce 2016 vydal Wargaming World of Tanks pro PlayStation®4 a pokračuje tak v dobývání světa konzolí.

Official website: