Samsung poskytuje k novém soundbaru službu TIDAL na tři měsíce zdarma

Noví majitelé soundbaru Samsung získají přístup k písním ve studiové kvalitě.

Praha, 16. října 2017Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak poskytuje od 16. října 2017 ke každému soundbaru Samsung na 3 měsíce zdarma službu TIDAL Hi-Fi v hodnotě 990 Kč. Noví majitelé soundbarů Samsung si tak užijí zvuk ve studiové kvalitě.

Soundbar řady Sound+ s označením HW-MSxxx poskytuje podporu High-Res Audio (96 KHz / 24 bit) a plejádu moderních funkcí jako Distortion cancelling pro detailní basy a Wide range tweeter pro širší pokrytí prostoru. Streamovací služba TIDAL zase nabízí více než 46 milionů písní, 190 000 videí a najdete v ní i exkluzivní nahrávky. To vše bez reklam. TIDAL poskytuje bezdrátovou kvalitu nahrávek v CD kvalitě, nejnovější formát MQA (24 bit / 96 Khz), off-line mód či import již existujících playlistů.

V rámci služby TIDAL si můžete zapnout Streaming Quality Hi-Fi / Master a hledat alba s označením Master nebo se jen tak zaposlouchat do jednoho z mnoha playlistů sestavených přímo na míru.

Akce platí jen pro nové zákazníky služby TIDAL a platí od 16. 10. 2017 do 31. 1. 2018. Další informace a podmínky akce jsou k dispozici na www.samsung.cz.

Mechanika akce

K čerpání služby TIDAL Hi-Fi stačí odeslat kopii účtenky a sériové číslo produktu na e-mail tidal.promo@samsung.com, a to do 14 dnů od jeho zakoupení. Do dvou týdnů od ověření registrace bude zákazníku zaslán voucher, který je možné využít on-line na http://TIDAL.com/redeem. Poté si již stačí jen užívat exkluzivní obsah po dobu 3 měsíců zdarma.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.