Pet Center otevřela novou prodejnu v Písku

Společnost PetCenter CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, otevřela dnes, 17. Října, svou novou prodejnu v Písku. Jihočeská pobočka zpestří ulici Nádražní, její zákazníci se mohou tradičně těšit na zajímavé prodejní akce.

2017-06-22 16_05_35-PetCenter.cz - vše co zvířata milují

Pet Center svou síť neustále rozšiřuje, v pořadí jde již o 114. pobočku v Česku. K příležitosti slavnostního otevření společnost pro své zákazníky připravila slevu 20 %, na jeden vybraný produkt ji lze uplatnit po dobu dvou týdnů.

“Chovatelům chceme být co možná nejblíže, soustředíme se proto také na zastoupení v menších městech. V dnešní době je navíc zajištění kvalitní péče pro domácí mazlíčky naprostou samozřejmostí, nákup všech potřebných produktů by měl být proto umožněn všem nezávisle na místě bydliště, říká Dalimil Čech, CEO Pet Center.

Minulou středu společnost opět zprovoznila také pobočku v pražském Palladiu, v minulých 18 dnech tam probíhala rekonstrukce interiéru. I pro pražské zákazníky si Pet Center přichystal 20% slevu, levněji mohou návštěvníci nakoupit až do 25. října.

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ šíří radost mezi domácími mazlíčky a jejich chovateli, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center v Česku i na Slovensku. Prodejny jsou zákazníkům k dispozici prakticky 364 dní v roce.

První prodejna vznikla v roce 2000 a v současné době jich má Pet Center po celé České a Slovenské republice přes 150. Nabízí v nich široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci společnost otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko (www.petcenter.cz) i Slovensko (www.petcenter.sk). Novinkou v rámci služeb je psí salon, který společnost spustila v březnu 2017.

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.

Pet Center aktivně pomáhá ohroženým zvířatům a ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu ohrožených zvířat se podílí na aktivitě #stopmnozirnam.