Alchymie s výběrem správného IT příslušenství pro studenta

Praha, 26. října – Bez mobilního telefonu nebo tabletu se dnes neobejde žádný školák nebo student. K těm nejmodernějším IT technologiím však neodmyslitelně patří i odpovídající příslušenství. To musí splňovat nejen ochranné funkce, ale zároveň i požadavky na vzhled. Zde je pár tipů, které by měly být součástí výbavy každého správného studenta.

Poslouchání muziky, permanentní online připojení při cestování nebo probdělé noci při učení. To vše patří ke školním létům. „K IT zařízením neodmyslitelně patří i odpovídající příslušenství. Současná mladá generace má velmi specifické požadavky, které se dotýkají jak vzhledu a designu, tak i maximální funkčnosti jednotlivých typů příslušenství. Sem se řadí především ochrana jejich IT technologií,“ vysvětluje Patrik Kočvara, zástupce značky YENKEE, českého výrobce kvalitního IT příslušenství.  

Design a bezpečnost především

Moderní technologie vyžadují tu nejlepší ochranu. YENKEE v tomto směru přineslo novou řadu brašen, batohů a pouzder TARMAC. „Bezpečí jde ruku v ruce s dalšími stěžejními vlastnostmi. Proto jsme se rozhodli do svého portfolia zařadit brašny, batohy a pouzdra TARMAC v maximálně decentním stylu. Jejich materiál vyniká svojí pružností a odolností. Široké využití je zajištěno velkým množstvím přihrádek a menších kapes. Díky tomu jsou vhodné pro cestovatele, manažery i ostatní běžné uživatele,“ popisuje Patrik Kočvara.

Student má rád nejen klid na práci, ale také poslech kvalitní muziky. Decentní a kvalitní sluchátka musí být součástí výbavy. A jaká jiná než ta bezdrátová? Značka YENKEE v tomto směru přichází s bluetooth sluchátky Groove. Tato designová záležitost nabízí vysoce kvalitní zvuk a maximální komfort při používání, a to díky dotykovému ovládání nastavení hlasitosti a výběru předchozí skladby. Zároveň podporují telefonní hovory s funkcí opakovaného vytáčení. Při cestování každý ocení jejich nízkou hmotnost, tenký design a až 10hodinovou výdrž.

Maximální služby pro mobilní telefony

Chytrý telefon nebo tablet se stává druhým mozkem současných studentů. Aby mohli vyčerpat jeho maximální potenciál, je potřeba k němu mít správné příslušenství. Důležitá je ochrana, vždyť tzv. pavučina je tím nejméně příjemným jevem. YENKEE v tomto směru přichází se širokou paletou ochranných skel na displej pro všechny populární typy značek, jako je Samsung, Apple se svým iPhonem nebo Huawei. Ochranné sklo zakryje celý displej a ochrání ho před poškozením, poškrábáním i prachem. Vysoká citlivost dotyku a podpora 3D touch je zajištěna díky použití špičkových japonských materiálů. Snadná aplikace bez vzniku bublinek je možná díky speciální silikonové vrstvě.

Neocenitelným pomocníkem je přenosná powerbanka. Ty dnešní zvládnou nabít telefon až třikrát. Důležitou vlastností je také odolnost. YENKEE svým klientům přináší powerbanku s kapacitou 8000 mAh, která dokáže nabíjet 2 zařízení současně. Její skříň je navíc vyrobena ze slitiny hliníku v nadčasovém designu.

Ve spojení se synchronizačním kabelem může mít každý student svůj telefon neustále v pohotovosti. „Pro fanoušky Apple máme připravený certifikovaný Lightning synchronizační a nabíjecí kabel. Kovové konektory jsou spolu s prvotřídní kvalitou zárukou vynikající odolnosti a dlouhé životnosti. Celý kabel je navíc opletený,“ vysvětluje Patrik Kočvara.