Zalman Z9 Neo Plus – oblíbená počítačová skříň

6. 11. 2017 – (Zalman Tech Co., Ltd.) – Značka Zalman vyrábí nejen chladicí systémy, počítačové periferie nebo zdroje, ale také počítačové skříně. Mezi oblíbené a prověřené modely patří Z9 Neo Plus, skříň, která si získala mnoho fanoušků a spokojených uživatelů díky modernímu vzhledu a stylovému designu, ale především širokým rozsahem funkcí.

Skříň Z9 Neo Plus patří do kategorie Midi Tower a je určena pro základní desky ATX, Micro-ATX a Mini-ATX. Součástí skříně je i účinný systém chlazení. Součástí dodávky je pět  120mm ventilátorů, tři z nich mají modré LED podsvícení. Promyšlený přístup při navrhování této skříně potvrzuje i instalace dvou prachových filtrů. První je instalován na čelním panelu, druhý filtr pak pod prostorem pro zdroj.

Univerzální design

Tato skříň umožňuje také instalaci vodního chlazení. V horní části je prostor pro velký zásobník vody, který je nedílnou součástí tohoto způsobu chlazení. Skříň je vhodná pro instalaci grafických karet s rozměrem až 400 mm. Systémy pro chlazení procesoru pak mohou mít výšku až 160 mm.

Kupředu s USB!

Snadno dostupné porty jsou další předností této skříně. Zalman Z9 Neo Pus je na předním panelu vybaven čtyřmi porty USB: dva standardní porty USB 2.0 a dva rychlé, moderní porty USB 3.0. Vedle portů USB jsou umístěny vstup pro mikrofon a výstup pro sluchátka.

Ukládací kapacity a skryté kabely

Uvnitř skříně je prostor pro dva pevné disky formátu 3,5″ a 2,5″ a dále prostor pro zařízení formátů 5,25″, 3,5″ a 2,5″. Účinný systém vedení kabelů je v případě použití většího množství pevných disků a dalších zařízení nutností. Speciální gumové vedení pomáhá ukrýt kabely a zajistit ničím nerušený vnější pohled na tuto skříň.  

Okno

Výše zmíněný atraktivní design skříně (podsvícené ventilátory, vedení kabelů) završuje boční průhledný panel. Akrylátové kouřové sklo dodává skříni stylový vzhled a současně umožňuje nahlédnout dovnitř skříně a ukázat, jaké komponenty obsahuje.

Cena a dostupnost

Oblibu této skříně podtrhuje i výhodná cena. Zalman Z9 Neo Plus je prodáván prostřednictvím internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 1 699 Kč

—————————————————————

Jihokorejská společnost Zalman byla založena v roce 1999 a je známá výrobou počítačových dílů a periferií. V nabídce mimo jiné nechybějí velmi tiché chladicí systémy CPU a VGA, počítačové skříně a počítačové periferie nejvyšší kvality.