CZC.cz spustí Black Friday již 17. 11., slevy bude odhalovat celý týden

Praha, 15. 11. 2017 – Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz nabídne svým zákazníkům u příležitosti neoficiálního svátku nakupování Black Friday speciální nabídku zlevněných produktů, kterou bude postupně odhalovat od pátku 17. 11. až do pátku 24. 11. 2017. Na nákup akčních produktů budou mít zákazníci o dva dny déle, celá akce tedy skončí v neděli 26. listopadu.

V rámci Black Friday nabídky se objeví široké portfolio produktů napříč všemi kategoriemi, a to od mobilních telefonů a notebooků přes televize a audio zařízení až po vybavení pro hráče a příslušenství všeho druhu. K jejich odhalování stejně jako k uvolňování do prodeje bude docházet postupně. „Postupným spouštěním slev se snažíme vycházet vstříc zákazníkům, kteří nemohou nebo nechtějí nakupovat vždy s úderem půlnoci. Zároveň tímto opatřením aktivně předcházíme možnému přehlcení a výpadku stránek,“ vysvětluje Milan Duda, marketingový ředitel CZC.cz.

Jak se každoročně ukazuje, nejsou tyto obavy vůbec liché. „Ty nejžádanější produkty jsou lidé schopni vykoupit během několika málo minut, přičemž návštěvnost v těchto chvílích dosahuje až trojnásobných hodnot oproti průměru za celý rok,“ dodává Duda. Celkem se v nabídce objeví více než 2 500 produktů se slevami až 80 %, přičemž přibližně tři stovky produktů s nejzajímavějším poměrem cena/výkon budou do prodeje uvolňovány postupně. Při výpočtu všech slev vychází CZC.cz z doporučených maloobchodních cen.

Když se den protáhne na týden

I když většina obchodníků v USA stále plánuje výprodejové akce Black Friday pouze na jeden den v roce, v Česku se minulý rok řada prodejců rozhodla místo „černého pátku“ slavit spíše „černý týden“. A letos tomu v případě CZC.cz nebude jinak. Důvodem je snaha dopřát zákazníkům možnost lepšího výběru a srovnávání jednotlivých prodejců na trhu. „Pokud jsou někteří obchodníci schopni slavit Vánoce i v létě a na trhu dochází ve velkém měřítku k nadužívání těchto kulturních či obchodních tradic, neměl by zákazník bez zapojení dalších prodejců možnost nabídky porovnávat, což jej staví do nekomfortní situace, které se tímto snažíme předcházet,“ vysvětluje týdenní prodloužení Tomáš Pilský, obchodní ředitel CZC.cz.

Cyber Monday ve znamení hardwarových komponent

Zatímco produktová nabídka v rámci Black Friday bude zaměřena hodně široce, v pondělí 27. 11. 2017 naváže CZC.cz na Black Friday další obdobou amerického nákupního svátku, a to Cyber Monday. Namísto širokého mixu produktů se přitom zaměří zejména na hardwarové komponenty.

O společnosti CZC.cz:

CZC.cz s.r.o. patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou u nás. V sortimentu má přes 40 000 různých produktů od notebooků přes mobilní telefony až po IT speciality a vychytávky. Díky vlastním skladům a více než 70 pobočkám po celé České republice je společnost schopna dodávat zboží ještě ve stejný čí následující den od objednání. Mezi její zákazníky patří nejen domácí uživatelé, hráči a počítačoví nadšenci, ale také firmy, školy a instituce. CZC.cz je ryze český internetový obchod s počítači a elektronikou a zaměstnává přes 200 zaměstnanců. Pro více informací navštivte www.czc.cz.