Po dvou letech vypouští čeští vývojáři do světa Gettick, nástroj pro pokročilý projektový management a komunikaci

Praha 15. října 2017 – Gettick, český startup inkubovaný v akcelerátoru UP21, po dvouletém vývoji spouští platformu pro projektový management a komunikaci. V první fázi vývojáři představili systém, který v prohlížeči nabízí přehledný task management, kalendář, komunikace, poznámky a také cloudové úložiště. V následujících týdnech a měsících se platforma dočká rozšíření. Cílem Getticku je zjednodušit a zefektivnit systém projektového řízení a poskytnout firmám platformu, díky které nebude docházet k tříštění pozornosti a dat mezi velký počet různých nástrojů.

„Sami jsme historicky vyzkoušeli řadu nástrojů, ale v každém nám vždy něco chybělo, což nás ve výsledku nutilo využívat více systémů a kombinovat je. Nejčastěji jsme museli mít jeden na komunikaci, druhý pak na zadávání a řízení úkolů. V Getticku jsme si tak vzali to nejlepší z existujících řešení a spojili vše do jedné platformy obsahující úkoly, komunikaci, soubory a kalendář. Jedna platforma přináší mnohem více focusu na samotný projekt. Vycházíme z motta ONE project needs ONE solution,“ říká zakladatel a CEO Getticku Alan Vyšín.

Základní verze zdarma, placená umožňuje pokročilé měření efektivity

Smyslem Getticku je spojit nástroje, které posouvají projektové řízení na mnohem jednodušší a uživatelsky příjemnější úroveň. Stejně jako většina nástrojů a aplikací je základní verze Getticku zdarma s omezenou historií a velikostí cloudového úložiště. V případě dvou placených verzí získají uživatelé kromě neomezené historie a většího úložiště další nástroje pro zvýšení efektivity a focusu, například funkce na sledování stráveného času nad jednotlivými úkoly, což firmy ocení pro následné měření a vyhodnocení efektivity a nákladů. Tvůrci Getticku již nyní pracují také na e-mailovém klientovi, který bude součástí zpoplatněných verzí.

Gettick je již dnes dostupný všem zájemcům i firmám. Ambicí firmy, sídlící v pražském Karlíně, je získat do konce roku desítky tisíc uživatelů a v příštím roce se zaměřit na globální expanzi. V dalších krocích vývoje, na kterých se již dnes pracuje, je spuštění desktopové a mobilní aplikace, obě by měly být připraveny do konce roku.

„Současné systémy pro projektové řízení jsou dělané pouze pro větší firmy, a zároveň jsou velmi složité a drahé. Menším firmám pak nezbývá nic jiného než tzv. lepit několik různých nástrojů dohromady. Gettick je přehledná platforma, která i menším a středním firmám umožňuje řídit vše na jednom místě, a navíc je zdarma,“ doplňuje Vyšín.

Více o Gettick: Focus Platform

Gettick je česká technologická společnost, která je inkubována ve startupovém akcelerátoru UP21. Společnost vznikla v červnu 2015 s cílem vytvořit platformu pro pokročilý projektový management a komunikaci. Po dvou letech vývoje představila firma své řešení v říjnu 2017. Gettick, který o sobě říká, že nabízí platformu pro zvýšení soustředění na projektech, v sobě sdružuje nástroje pro komunikaci, task management, poznámky, cloudové úložiště a další. Ambicí firmy je uspět v mezinárodním měřítku a svým řešením projektového řízení a komunikace nabídnout menším, středním, ale i velkým firmám efektivnější řešení.

 

Reklamy