Audiotéka má podle WebTop100 nejlepší mobilní aplikaci

Ve včerejším hlasování o nejlepší mobilní řešení obsadila první místo aplikace Audioteka, která slouží pro nákup a poslech audioknih v mobilních zařízeních se systémy iOS a Android.  Do 16. ročníku soutěže se přihlásilo celkem 222 projektů, které posuzovalo 60 expertů na jednotlivé oblasti digitálního marketingu.
Audiotéka.cz oslavila v letošním roce 6 let v České republice a oslovila statisíce posluchačů audioknih, kteří čím dál tím více využívají propojení webu www.audioteka.cz s aplikacemi Audioteka, kde je poslech audioknih uživatelsky nejpřívětivější. Na výběr mají posluchači z více než 7 milionů minut mluveného slova v nejrůznějších kategoriích. Mezi nejoblíbenější patří detektivky a thrillery.

Audiotéka je leader mezi audioknihami na českém trhu. A tomu odpovídá i jejich aplikace. Audiotéka je totiž hlavně funkční. A tím nemyslím, že lze přehrát audioknihu, ale mají vyřešeno spoustu detailů, které jsou s tím spojeny, a ve výsledku je aplikace spolehlivá,“ řekl o aplikaci jeden z porotců, Filip Boček.

V aplikaci Audioteka má každý uživatel svou Poličku, kde má shromážděny všechny zakoupené audioknihy a také kapitoly zdarma. Při poslechu si můžete vytvářet záložky, anebo mazat již poslechnuté části audioknih. V letošním roce v aplikaci přibyla řada rozšíření a inovací. Funkce Sleep/Shake – přímo v přehrávání audioknihy lze nastavit, za jak dlouho se přehrávání zastaví (od 5 minut po konec další kapitoly). Pokud si chcete tento čas prodloužit, stačí telefonem zatřepat. Dále je to widget pro poslední přehrávané audioknihy pro iOS nebo chromecast support pro propojení iOS aplikace s televizí.

Odkaz na aplikaci Audioteka www.audioteka.com/cz/applications.

O Audiotéce

Audiotéka je největší distributor audioknihu nás. Audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows 10. V nabídce Audiotéky najdete přes 3500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audio verze populárních časopisů Respekt, Forbes a Reportér. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku přes www.audioteka.sk a v další desítce jazykových verzí po celém světě.