Do podání přihlášek na první evropský summit facebookových komunit zbývají už jen tři dny!

P R A H A, 29. LISTOPADU 2017 – První evropské setkání administrátorů facebookových skupin a stránek i pořadatelů událostí se odehraje příští rok v Londýně. Čeští zájemci a zájemkyně se mohou hlásit pouze do pátku 1. prosince 2017 včetně.

Konference facebookových komunit Facebook Communities Summit se bude konat
od 8. do 9. února 2018 v Londýně. Dvoudenní setkání propojí vedoucí představitele facebookových komunit z celé Evropy – správce skupin, tvůrce eventů a správce stránek. Tím chce společnost vyjádřit uznání facebookovým komunitám a lidem, kteří je zakládají.

Uskuteční se řada seminářů a panelových diskusí, které povedou vedoucí představitelé komunit. Věnovat se budou rozvoji dovedností, nástrojům a radám. Pro lídry komunit to bude příležitost seznámit se s ostatními správci a tvůrci událostí.

Vedoucí pracovníci Facebooku budou informovat o produktech, které vyvíjejí s cílem podpořit bezpečné a prospěšné komunity. Na oplátku budou mít správci příležitost poskytnout týmu Facebooku zpětnou vazbu ohledně používaných nástrojů a o tom, jak by se z jejich uživatelského pohledu daly vylepšit. V neposlední řadě se setkají s ostatními představiteli komunit z celé Evropy, kteří významným způsobem propojují skupiny, eventy a stránky.

K účasti na konferenci se zájemci a zájemkyně mohou hlásit pouze do pátku 1. prosince 2017 včetně zde: https://facebookcommunitiessummiteuropecz.splashthat.com/.

Na odkazu naleznete také podrobné informace. Na konferenci se může hlásit pouze jeden zástupce/zástupkyně za skupinu či stránku. Přihlášení jedinci dostanou další informace k výběru účastníků na konci roku.

Konference je zdarma – Facebook zajistí ubytování v hotelu a stravování po dobu setkání. Pokrytí nákladů na cestu do Londýna, včetně letenky a jiné dopravy, bude posuzováno individuálně.

O společnosti Facebook

Facebook je jednou z největších sociálních sítí na světě. Službu používá přes 1,5 miliardy aktivních uživatelů. Založil ji v roce 2004 tehdejší student Harvardu Mark Zuckerberg. K původně pouze univerzitní studentské síti se od srpna 2006 může připojit kdokoli na světě starší 13 let.
V USA je Facebook jedničkou pro on-line sdílení fotografií s více než 60 miliony nahraných fotografií týdně. Je plně přeložen do osmdesáti čtyř jazyků.