AOC představuje své novoroční zázraky: stylové Full HD či zakřivené QHD monitory

Praha, 12. prosinec 2017 – Rok 2017 pomalu končí a vánoční volno je
za rohem. Děti i dospělí se těší na Vánoce i Silvestr, ale hlavně na to, až si rozbalí své dárky. Mnozí ale zatím teprvé shání to pravé ořechové pro své blízké. Opozdilci, nemusíte se strachovat, že jste propásli velké sváteční slevy! Jestliže ještě nemáte správný monitor nebo byste rádi jeden někomu věnovali, společnost AOC, specialista na monitory, vám nabízí několik možností, jak si užít sváteční období s většími obrazovkami, vyšším rozlišením a bleskurychlými panely.

Zatímco se zima roztahuje po severní polokouli a přináší nám kratší dny a chladnější noci, máme příležitost relaxovat v pohodovém prostředí
a sledovat oblíbené filmy a seriály nebo hrát videohry. AOC má monitor pro každého – profesionálního i běžného hráče nebo pro návrháře, grafiky a kancelářské uživatele.

Řada PDS a její unikátní vzhled z dílny Studio F.A. Porsche

Řada PDS vyšla letos na jaře a představuje vrchol designu monitorů – díky unikátní spolupráci se slavným návrhářským domem Studio F. A. Porsche. 24palcový model PDS241 spolu s 27palcovým bratříčkem PDS271 mají ten nejtenčí existující profil, pouhých 5,2 mm – dokonce i většina smartphonů je tlustších! Tyto monitory se pyšní nejnovější generací IPS panelů s rozlišením Full HD, dobou odezvy 4 ms GtG a širokým barevným gamutem 100% sRGB a 90% NTSC.

PDS241 z profilu: tenčí než chytrý telefon

Jak již bylo zmíněno, co činí řadu PDS výjimečnou, je její design. Minimalistického vzhledu se dosáhlo díky tomu, že veškeré kabely (pro napájení i signál) vedou stříbrným stojanem, jehož tvar kopíruje jejich přirozené stáčení.  Kabely pak vedou až do externí modulární jednotky, kde se znovu oddělují. A díky téměř bezrámečkovému designu si uživatelé mohou vychutnat vynikající barvy a obraz.

Řada AGON a perfektní herní výkon

AOC má pro hráče něco ještě mnohem lákavějšího, co jim může vylepšit pochmurný zimní čas. Jak se ve svátečním období začínají objevovat nejnovější videoherní pecky, mohou hráči využít mnoha slev a speciálních nabídek od různých prodejců. Teď je právě ten nejlepší čas pro upgrade
na herní monitor!

AOC od loňska pravidelně vydává inovativní a žádané špičkové herní monitory řady AGON.

Model AG322QCX, který byl představen toto léto, nabízí právě takové funkce, po nichž prahne srdce každého hráče. Tento krasavec je vybaven VA panelem s úhlopříčkou 31,5, rozlišením 2560 x 1440 (QHD), statickým kontrastem 3000:1, 144Hz obnovovací frekvencí a podporou FreeSync pro ten nejplynulejší herní zážitek. Zakřivení 1800R hráče doslova uhrane.

AGON AG322QCX: téměř bezrámečkový 31,5 QHD monitor

Pro ještě větší zážitek by se však uživatelé měli poohlédnout po modelu AG352UCG s poměrem stran 21:9. Jeho extra rozlišení 3440×1440 bodů (UWQHD) přináší ještě intenzivnější zážitek díky zakřivení 2000R
v porovnání s jeho bratříčkem s rozměry 16:9. 100Hz obnovovací frekvence
a podpora technologie G-SYNC vykouzlí plynulý obraz, který neskáče ani se netrhá.

Ti nejnáročnějčí hráči akčních stříleček se obvykle nezajímají o zakřivení nebo extra široké obrazovky. Zaměřují se hlavně na ty nejrychlejší panely na trhu. Takovým monitorem je nedávno vydaný model AG251FG s úctyhodnou obnovovací frekvencí 240 Hz, časem odezvy 1 ms a podporou technologie G-SYNC. Díky panelu TN s Full HD rozlišením se hráči mohou spolehnout  na bleskurychlé plnění svých příkazů. Zažijte to sami a uvidíte, jaký je rozdíl mezi 240 Hz a běžnými 60 Hz. Ale pozor, je možné, že už se nikdy nebudete chtít vrátit k pomalejšímu monitoru!

Osvěžte své domovy a kanceláře novým „bezrámečkovým“ monitorem z řady 90

Osvěžte své domovy a kanceláře novým „bezrámečkovým“ monitorem z řady 90!

AOC také rozšířilo řady B2B monitorů o řadu 90, která je určená běžným uživatelům, do kanceláři, ale i těm, co využívají různá multimédia. Tyto monitory s úhlopříčkou 23,8 nebo 27 nabízejí pevné či ergonomické stojany. Všechny modely se mohou pochlubit nejnovějšími panely IPS
s širokými pozorovacími úhly a bohatými barvami (100% sRGB a 90% NTSC). Modely řady 90 jsou vybaveny ze tří stran bezrámečkovým designem a budou se skvěle vyjímat doma i v kanceláři. Navíc se hodí i pro vícemonitorové sestavy s hladkými, sotva znatelnými předěly. Hlavní model Q2790PQU přináší rozlišení QHD (1440p), zatímco všechny ostatní mají rozlišení Full HD (1080p). Tyto monitory nabízejí USB 3.0 hub, snadný přístup k externím periferiím a rychlé nabíjení mobilních zařízení.

Společnost AOC vám přeje šťastné a poklidné vánoční svátky. Užijte si volno třeba i díky nejnovějším AOC monitorům!  
###

O společnosti AOC

AOC je jednou ze světových top značek na trhu monitorů. Vysoká kvalita, prvotřídní servis, atraktivní vzhled, inovativní produkty a ohled na životní prostředí jsou důvody, proč stále více a více zákazníků a distribučních partnerů věří značce AOC. Široká produktová řada monitorů této značky získala četná ocenění. Společnost AOC je pobočkou TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů. Více informací hledejte na http://www.aoc-europe.com.

 

Reklamy
Označeno tagem