O klíčové klienty DPD se bude nově starat Patrik Hauf

Nové role manažera oddělení klíčových zákazníků ve společnosti DPD, předního přepravce v České republice i v Evropě, se zhostil Patrik Hauf. Za sebou má kariéru v řadě renomovaných společností a DPD ho přijalo rovnou do plné sezóny. Bude zodpovídat za největší klienty, komunikovat s nimi a dělat vše pro to, aby byli se službami spokojení.

2017-12-12 18_58_43-Přepravní společnost - přeprava zboží a zásilek _ DPD CZ.png

Patrik Hauf působí v obchodu už 18 let. Začínal na zákaznickém servisu, pak během své kariéry vystřídal funkce obchodníka, team leadera a ve společnosti Seznam.cz se pak dostal na pozici regionálního manažera, který měl na starosti i VIP klienty. Kromě Seznamu pracoval taky u mobilního operátora T-Mobile a delší dobu strávil u společnosti AAA Auto.

„Jsem velmi rád, že můžu být součástí týmu DPD. Komunikace s VIP klienty je moje parketa, takže jsem přesně tam, kde mám být a kde mě to baví. Věřím, že budu pro DPD i jeho zákazníky silnou oporou a že sezónu hladce zvládneme,” řekl o svém přechodu do DPD Patrik Hauf.

Patrik má rodinu a ve svém volnu hodně sportuje. Nejraději běhá a účastní se maratonů. V budoucnu by se taky rád dostal mezi triatlonisty.

O DPD                                                           

DPD CZ je součástí DPDgroup, druhé největší mezinárodní přepravní sítě v Evropě. V České republice je společnost DPD přední poskytovatel přepravních služeb, který s 330 zaměstnanci a 650 kurýry doručí každoročně kolem 16 milionů zásilek. Díky inovativním technologiím, expertním znalostem a výborné péči o zákazníky poskytuje DPD nejlepší zkušenost s doručením všem svým zákazníkům. Inovativní službou Predict nastavuje společnost DPD nové standardy v doručování. Zákazník předem ví, kdy mu bude zásilka doručena s přesností na jednu hodinu. Zároveň si může doručení změnit tak, jak mu vyhovuje. Jako součást DPDgroup může DPD CZ využít více než 22 000 výdejních míst Pickup napříč celou Evropou a doručovat do 230 zemí po celém světě. DPDgroup je přepravní síť společnosti GeoPost, která s pomocí 50 000 zaměstnanců doručuje denně více než 3,6 milionu zásilek. GeoPost je mateřská společnost DPD vlastněná Le Groupe La Poste, která v roce 2015 vykázala tržby ve výši 5,7 miliard EUR.  

 

Kontakt pro média:

Rubikon PR

Patricie Turková

Email: patricie.turkova@rubikonpr.cz

Telefon: +420 775 929 191

Reklamy
Označeno tagem