Minimalistický inovativní design, vysoký světelný efekt i nabíječka mobilních telefonů

EVOLVEO rozšiřuje nabídku produktů pro digitální domácnost současnosti o produktovou řadu stolních LED lamp LUMOS. Součástí modelu Lumos LX je i nabíječka na mobilní telefony.

18. 12. 2017 – Nízká spotřeba energie, optimální světelný tok s příjemnou teplotou barvy světla a atraktivní design jsou základní požadavky na stolní lampy. Nová produktová řada Evolveo Lumos tyto nároky splňuje a přidává i něco navíc.

Všechny čtyři modely z této produktové řady se vyznačují atraktivním minimalistickým designem, dotykovým ovládáním a regulací intenzity světla s možností nastavení vhodné polohy ramene nebo hlavy lampy. Jednotlivé modely řeší i ochranu očí rovnoměrným a měkkým světelným efektem, designové řešení lampy pak zabraňuje oslnění a zmírňuje zrakovou únavu. Teplota barvy světla se pohybuje v rozmezí 5 000 – 5 500 K. LED lampy Lumos se dodávají v decentní  bíle nebo atraktivní černé variantě.

Evolveo Lumos LX10 a LX11

Přidanou hodnotou této LED lampy je integrované USB rozhraní pro nabíjení mobilních zařízení, jako jsou například mobilní telefony nebo tablety. Dotykové ovládání lampy umožňuje regulovat intenzitu světla ve čyřech úrovních s možností zvolené režimy uložit do paměti. Lampa nabízí také tři předprogramované režimy pro studijní nebo pracovní aktivity: studená bílá, teplá bílá, nebo mix studená bílá + teplá bílá. Výkon lampy je 10 W a světelný tok má hodnotu 350 lm. Rozměry jsou 190 × 445 mm.

Evolveo Lumos NG5

Tato stolní LED lampa má dotykové ovládání a základnu s atraktivním podsvícením s proměnlivou barevnou škálou až 256 barev. Intezitu světla lze regulovat ve třech úrovních.  Lampa má výkon 5 W a světelný tok 200 lm. Rozměry tohoto modelu jsou 530 × 160 mm. Tento model je dostupný pouze v bílém provedení.

Evolveo Lumos IQ7 a IQ8

Vedle základní funkce – dodávat světlo – je tato lampa vybavena LCD displejem s budíkem, kalendářem a ukazatelem teploty a času. Ovládání lampy umožňuje regulaci světla ve čtyřech úrovních a přednastavení tří světelných režimů do paměti. Světelný tok při 10W výkonu je 350 lm a rozměry lampy jsou 195 × 480 mm.

Evolveo Lumos GA3 a GA4

Nejmenší LED lampa (61 × 13 mm ) v produktové řadě Lumos má plně flexibilní rameno, které  umožňuje individuální nastavení sklonu a polohy lampy, samozřejmostí je nízká spotřeba a regulace intezity světla ve třech úrovních. Výkon 5 W zajišťuje světelný tok o intenzitě 200 lm.

Dostupnost a cena
LED lampy Evolveo Lumos jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je u jednotlivých modelů následující:

Evolveo Lumos LX10 (bílá) a LX11 (černá) 890 Kč včetně DPH

Evolveo Lumos NG5 (pouze bílá) 849 Kč včetně DPH

Evolveo Lumos IQ7 (bílá) a IQ8 (černá) 1 190 Kč včetně DPH

Evolveo Lumos GA3 (bíla) a GA4 (černá) 590 včetně DPH

Web: http://www.evolveo.com/cz/led-stolni-lampy

Facebook: https://www.facebook.com/evolveoeu

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. 
EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.

Reklamy