Check Point SandBlast získal ocenění v prvním testu NSS Labs systémů prevence narušení bezpečnosti

Check Point potvrdil svou pozici lídra a získal od roku 2010 už 17. hodnocení NSS „Doporučeno“

Praha, 8. ledna 2018 Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP), přední světový poskytovatel kyberbezpečnostních řešení, oznámil, že získal nejvyšší hodnocení v účinnosti zabezpečení ve vůbec prvním testu systémů prevence narušení bezpečnosti (Breach Prevention System, BPS) nezávislé organizace NSS Labs. NSS Labs testovala řešení Check Point SandBlast Full Threat Prevention na jedné konsolidované bezpečnostní bráně 15600 a Check Point si z testu odnáší ocenění za bezpečnostní efektivitu i nejnižší celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Test také potvrdil výjimečnou schopnost společnosti Check Point chránit organizace i před těmi nejpokročilejšími kyberútoky. Z testovaných řešení dosáhl Check Point nejnižšího TCO na ochranu jednoho Mb/s a dosáhl 100 % v blokování drive-by exploitů, sociálních exploitů, HTTP malwaru a e-mailových malwarů.

NSS Labs, Inc., celosvětově uznávaný důvěryhodný zdroj nezávislých odborných kyberbezpečnostních testů, ocenil společnost Check Point hodnocením „Doporučeno“, což je čtvrté ocenění za rok 2017 a 17. ocenění „Doporučeno“ od roku 2010, kdy NSS Labs začal testovat řešení Check Point.

„Tento test je významným mezníkem nejen pro Check Point, ale i pro celý kyberbezpečnostní průmysl,“ říká Gabi Reish, VP Product Marketing, Check Point. „Prevence útoků je zásadní a musí být klíčovým prvkem bezpečnostní strategie každé společnosti. Test potvrzuje vedoucí pozici společnosti Check Point a úspěšnost zaměření na nejpokročilejší preventivní technologie.“

Pro více informací a kompletní znění výsledků testu NSS Labs navštivte stránku:

http://pages.checkpoint.com/nsslabs-bps-sandblast.html.

Sledujte Check Point online:  
Check Point Blog: http://blog.checkpoint.com/
Twitter: http://www.twitter.com/checkpointsw a www.twitter.com/CheckPointCzech
Facebook: http://www.facebook.com/checkpointsoftware
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/check-point-software-technologies

YouTube: http://www.youtube.com/user/CPGlobal

O společnosti Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) je přední poskytovatel kyberbezpečnostních řešení pro vlády a organizace po celém světě. Check Point chrání zákazníky před kyberútoky prostřednictvím unikátních řešení, která nabízí bezkonkurenční úspěšnost zachycení malwaru, ransomwaru a jiných typů útoků. Check Point nabízí víceúrovňovou bezpečnostní architekturu, která chrání podniková cloudová prostředí, sítě i mobilní zařízení, a navíc Check Point poskytuje nejkomplexnější a nejintuitivnější správu zabezpečení. Check Point chrání více než 100 000 organizací všech velikostí.

 

 

 

 

Reklamy