HP představuje projekt Mini Big Books: personalizované knížky pro děti

Praha, 10. ledna 2018 – Společnost HP Inc. uvede v České republice tento víkend svůj nový projekt zaměřený na malé čtenáře. Unikátní služba Mini Big Books spojuje moderní technologie a čtivé příběhy. Dětem nabízí jedinečnou možnost vytvořit si svou vlastní pohádkovou knihu a stát se jejím hrdinou. Ambasadorkou projektu se stala herečka Aňa Geislerová, která projekt oficiálně představí v sobotu v pražském zábavním parku Toboga, kde bude dětem a jejich rodičům předčítat různé pohádky.

V kouzelném světě Mini Big Books žijí mimozemšťané, kteří se červenají, malí obříci, co zbožňují mrkev, či Eskymáci, kteří zachraňují sněhové pokrývky ledovců. Děti na sebe mohou vzít podobu jakékoliv z nabízených postav. Kniha obsahuje barevné obrázky, které děti vtáhnou do děje a zároveň u nich probudí i zájem o četbu. Jak to celé funguje?

Děti mají na výběr z deseti krátkých pohádkových příběhů. Je jen na nich, který příběh zvolí a jakou hlavní postavou se rozhodnou stát.  Poté se jejich jméno automaticky dosadí do pohádky a už zbývá jediné – hotový příběh vytisknout a knihu složit. Pomocí jednoduchého návodu děti složí knihu samy nebo za pomoci rodičů a pohádkové čtení může začít.

Oficiální představení projektu Mini Big Books spojené se zábavnými aktivitami pro děti i dospělé bude probíhat již od tohoto pátku 12. do neděle 14. ledna v pražském zábavním parku Toboga. V rámci sobotního programu se ho zúčastní i ambasadorka projektu, herečka Aňa Geislerová, která bude na akci přítomným dětem a jejich rodičům předčítat z vybraných pohádek. Začátek čtení bude ve 13, 14 a 15 hodin.

Během předčítání mají děti navíc možnost nakreslit obrázek nebo komiks s vlastním příběhem a vyhrát za něj tiskárnu HP DeskJet Ink Advantage 3785. Kromě vylosovaného výherce se i ostatní zúčastnění mohou těšit na drobné dárečky. Na své si toto odpoledne přijde opravdu každý malý hrdina.

Více informací o projektu se dozvíte ve videu zde a na stránce www.minibigbooks.com/cs-CZ/, kde je zároveň možné vybrat si z nabízených příběhů a vytvořit si vlastní knihu.

O společnosti HP Inc.

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia tiskáren, počítačů, mobilních zařízení, řešení a služeb vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na http://www.hp.com.

 

Reklamy
Označeno tagem