Konference Samoška se pořádá již 20 let

Ve dnech 24. ledna až 25. ledna 2018 se v Olomouci uskuteční jubilejní 20. kongres pro tradiční trh Samoška, který probíhá pod záštitou Asociace českého tradičního obchodu (AČTO).


Setkání začne ve středu od 17:30 společenským večerem, následující den v 9:00 oficiálně zahájí předseda AČTO Zděnek Juračka. Na kongresu v olomouckém hotelu Clarion Congress, Jeremenkova č.p. 36 se sejde okolo 500 účastníků z řad maloobchodních prodejců a dodavatelů, kteří se mimo jiné mohou zúčastnit panelové diskuze na téma dohled státu a jeho pozitivní regulace trhu. Svou účast potvrdili renomovaní řečníci – Zdeněk Juračka, předseda AČTO; Miloš Škrdlík, jednatel maloobchodní sítě Brněnka; za státní správu pozvání přijali Mojmír Bezecnýústřední ředitel České obchodní inspekce (ČOI), Martin Klanica ze Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) a Petr Solský z Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS).

V rámci kongresu Samoška budou zástupcům prodejen předány certifikáty kvality TRADIČNÍ ČESKÝ OBCHOD – CERTIFIKOVÁNO. Těmi se bude moci pochlubit již 67 prodejen v celé ČR.

Více o programu konference: http://www.samoska-kongres.cz/program/

Reklamy