Makléři z Fincentra Reality vybrali dar pro handicapovaného kluka

V rámci 3. realitního kongresu, který se uskutečnil 25. ledna v Hauch Gallery v pražském Karlíně, předali makléři ze společnosti Fincentrum Reality šek patnáctiletému Oliverovi Moučkovi. Hendikepovaný sportovec na invalidním vozíku pravidelně sportuje a vrcholově se věnuje lukostřelbě. Makléři věnovali finanční dar ve výši 50 tisíc korun. Příspěvek využije rodina na zakoupení sportovního vybavení.

Pravidelně se snažíme podporovat lidi, kteří to svou odhodlaností a výjimečností bojují s nepřízní osudu. A protože spoustu z nás běžně sportuje, chtěli bychom, aby mohl Oliver dělat lukostřelbu, florbal a tréninky boxu naplno. Doposud si všechny věci musel půjčovat ve škole,“ popisuje Martin Fojtík, provozní ředitel z Fincentra Reality. Šek předal společně s Jaromírem Maškem za hlasitého aplausu všech makléřů. Fincentrum Reality pravidelně hledá sportovní talenty a přispívá jim.

O Fincentrum Reality:

Fincentrum Reality vzniklo v roce 2013 jako dceřiná společnost finančně poradenské společnosti Fincentrum a.s. na základě potřeby klientů, kteří chtěli pomoci jak se správou finančních zájmů, tak i těch realitních. Díky propojení s Fincentrum a.s. zajištuje Fincentrum Reality komplexní servis při realizaci realitních obchodů a jejich financování. Ředitelem společnosti je Jaromír Mašek a roli provozního ředitele zastává Martin Fojtík.

 

Reklamy